Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  21

  Bleskovky

  VIDEO: Šílené bomby! Jakou má DeChambeau rychlost míčku?

  12. dubna 2020 – haf

  Také Bryson DeChambeau musí řešit, jak se zabavit v této nečekané době bez golfových turnajů. Jemu to ale nečiní nejmenší problém. Už dříve propadl streamování všeho možného a nyní v tom pouze pokračuje. A ukazuje světu, jaké momentálně pálí bomby.

 • Bryson DeChambeau
  22

  Bleskovky

  DeChambeaua zase chytil rapl. Westwood se mu vysmál

  23. února 2020 – pv

  Nejen Patrik Reed na sebe přivolává negativní pozornost. I Bryson DeChambeau se umí chovat tak, že to potom schytá ze všech stran. Naposledy ve třetím kole WGC-Mexico Championship, kdy na druhé devítce nervově neunesl dvě bogey za sebou. Nejvtipnější z reakcí přišla od Lee Westwooda.

 • Bryson DeChambeau
  23

  Zprávy

  Kup si lístek do loterie, slyšel DeChambeau. V Mexiku vede

  22. února 2020 – pv

  Bryson DeChambeau je po dvou kolech lídrem turnaje WGC-Mexico Championship, když v Club de Golf Chapultepec zahrál parádních 63 ran. Nebyl sám, kdo sázel jedno birdie za druhým. Rekord hřiště 62 ran vyrovnal Erik van Rooyen a je na děleném druhém místě s Patrickem Reedem, který zahrál také 63.

 • Bryson DeChambeau
  24

  Zprávy

  Mexiko trápí hráče vzduchem, DeChambeau pálí nelidsky daleko

  20. února 2020 – pv

  Vybraná společnost světových hvězd sešla se opět tento týden na akci WGC-Mexico Championship, turnaji, který má ve svém kalendáři jak PGA Tour, tak i European Tour. Z elitní světové dvacítky chybí jen pět hráčů, což samo o sobě slibuje skvělý golf, který si mohou od čtvrtka do neděle vychutnat i diváci Golf Channelu.

 • Bryson DeChambeau
  25

  Zprávy

  DeChambeau jako důkaz. Vzdálenosti rostou i v posilovně

  12. února 2020 – pv

  Když vyšla před týdnem dlouho očekávaná studie R&A a USGA, která potvrdila, že délka ran je problémem golfu, mnozí tleskali, že se konečně bude něco dít. Jiní však její závěry kritizovali. Phil Mickelson poukázal na to, že v ní není zohledněno úsilí samotných hráčů a viníkem je pouze technika.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení