Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  16

  Zprávy

  DeChambeau změnil sebe i celou hru. A vyhrál v Detroitu

  6. července 2020 – haf

  Tak dlouho bušil Bryson DeChambeau na dveře svého dalšího vítězství na PGA Tour, až je rozrazil v Detroit Golf Clubu. Dokázal tak, že se v golfu dá vyhrávat i jiným způsobem, než obecně známým čekáním na birdie s nastavením "fairway, green a dva putty".

 • Bryson DeChambeau
  17

  Zprávy

  DeChambeau prožil konflikt s kameramanem, i tak hraje o titul

  5. července 2020 – haf

  Bryson DeChambeau se v sobotu na hřišti v Detroitu dlouho hledal a zdálo se, že na Rocket Mortgage Classic vypadne před finálovým kolem ze hry o titul. Nakonec se ale našel, a to i přesto, že během kola konfrontoval kameramana, který ho natočil při výbuchu vzteku.

 • Rickie Fowler
  18

  Zprávy

  Fowler se připomněl skvělým dnem, DeChambeau jel opět bomby

  3. července 2020 – haf

  Rickie Fowler vyhlíží konec špatného období a zdá se, že by se mohl dočkat na Rocket Mortgage Classic. V Detroitu prožil povedené úvodní kolo, po kterém ztrácí na lídry jen dvě rány. Mezi ním a nimi se pak po čtvrtku usadil Bryson DeChambeau, který opět pálil ostrými.

 • Bryson DeChambeau
  19

  Bleskovky

  Jídelníček DeChambeaua. Kolik toho sní a co k tomu vypije?

  1. července 2020 – haf

  Z Brysona DeChambeau se stává dokonalý golfový Hulk. Od zimy neskutečně dře v posilovně, což se projevuje především na délce jeho ran. Nejde ale pouze o samotnou dřinu, ale správné doplňování kalorií. Nyní trochu poodhalil, jaký je jeho každodenní jídelníček.

 • Bryson DeChambeau
  20

  Bleskovky

  DeChambeau nepřestává udivovat, ohromuje i McIlroye

  27. června 2020 – haf

  Ještě donedávna patřil právě Rory McIlroy mezi golfisty za prototyp 'vyrýsovaného' hráče. V posledních týdnech ale i on najednou vypadal na hřišti jako střízlík. Často se totiž potkává s Brysonem DeChambeau, který, jak to tak vypadá, pálí stále dál a dál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení