Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  11

  Bleskovky

  DeChambeau to opět zkoušel na rozhodčí, hrál z mraveniště

  31. července 2020 – haf

  Bryson DeChambeau si během 1. kola WGC-FedEx St. Jude Invitational opět neodpustil neúspěšnou debatu s rozhodčími, po které zahrál double bogey a trochu si tak pokazil jinak povedený vstup do turnaje. Tentokrát žádal úlevu kvůli tomu, že mu míček skončil v mraveništi.

 • Bryson DeChambeau
  12

  Zprávy

  DeChambeau zahrál jamku za 10! Woods dal těsně cut

  18. července 2020 – haf

  Každý den není posvícení, ani golfu. V pátek se o tom přesvědčily dvě velké hvězdy současného amerického golfu. Tiger Woods se na Memorialu zachránil až dvěma berdíky v závěru svého druhého kola, Brysona DeChambeaua pak z turnaje vyřadilo quintuple bogey na pětiparové patnáctce, na kterou potřeboval deset ran!

 • Bryson DeChambeau
  13

  Bleskovky

  VIDEO: DeChambeau napálil drive na 387 metrů! Par nepokořil

  17. července 2020 – haf

  Bryson DeChambeau v prvním kole Memorialu opět udivoval svými neskutečně dlouhými drivy, ke skvělému výsledku to ale tentokrát nevedlo. Do klubovny přinesl skóre 73 ran (+1) a dělí 42. místo.

 • DeChambeau a Woods
  14

  Zprávy

  Věděl, o čem mluví! Co řekl Tiger Woods o DeChambeauovi?

  7. července 2020 – haf

  Tiger Woods rozumí golfu jako málokdo na světě. A tak, když už před dvěma lety mluvil o Brysonu DeChambeauovi, dokázal novou hvězdu amerického golfu neuvěřitelně odhadnout. O to více optikou posledních týdnů a měsíců, kdy začíná dominovat.

 • Bryson DeChambeau
  15

  Zprávy

  DeChambeau změnil sebe i celou hru. A vyhrál v Detroitu

  6. července 2020 – haf

  Tak dlouho bušil Bryson DeChambeau na dveře svého dalšího vítězství na PGA Tour, až je rozrazil v Detroit Golf Clubu. Dokázal tak, že se v golfu dá vyhrávat i jiným způsobem, než obecně známým čekáním na birdie s nastavením "fairway, green a dva putty".Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení