Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Ryder Cup picks
  56

  Zprávy

  Potvrzeno! Na Ryder Cup jedou Mickelson, Woods a DeChambeau

  5. září 2018 – haf

  Dalo se to čekat a v úterý večer to Jim Furyk, americký kapitán pro letošní Ryder Cup, potvrdil. S sebou do Paříže vezme jako hráče na konci září legendy Phila Mickelsona s Tigerem Woodsem, ke kterým logicky přidal i vítěze posledních dvou turnajů Brysona DeChambeau.

 • Bryson DeChambeau
  57

  Zprávy

  DeChambeau slaví double! Zajistil si první místo pro finále

  4. září 2018 – haf

  Sice už za sebou máme dva turnaje letošního play off FedEx Cupu, ale vítěze známe pouze jednoho. Bryson DeChambeau totiž po vítězství na Northern Trust potvrdil skvělou formu i na Dell Technologies Championship a zajistil si nejlepší výchozí pozici pro finále v Atlantě.

 • Bryson DeChambeau
  58

  Zprávy

  Na úvod play off dominoval DeChambeau, Čejka končí

  27. srpna 2018 – haf

  Bryson DeChambeau vstupoval do finálového kola The Northern Trust s náskokm čtyř ran a stejný odstup od druhého měl i po odehrání poslední 72. jamky. Jasně tak vyhrál úvodní turnaj play off zámořské série, díky čemuž se dostal do vedení FedEx Cupu.

 • Bryson DeChambeau
  59

  Bleskovky

  DeChambeau používá kompas. Nic zvláštního, hájí se

  25. června 2018 – GolfExtra.cz

  Že se Bryson DeChambeau na hřišti rád spoléhá na vědu je známá věc. Minulý týden na Travelers Championship ho televizní kamery zachytily, jak ve třetím kole manipuluje s kompasem, zatímco studuje vzdálenosti ve své birdie kartě.

 • Bryson DeChambeau
  60

  Zprávy

  Pochyboval o sobě. Teď DeChambeau vyhrál turnaj Jacka Nicklause

  4. června 2018 – GolfExtra.cz

  Stále je brán za jeden z největších talentů amerického golfu. Bryson DeChambeau ale celou profesionální kariéru bojuje s obrovskou nekonzistentností svých výkonů. Letos se to sice zlepšilo, ale stále střídá lepší výkony s těmi špatnými. V minulém týdnu mu ale do sebe na Memorialu všechno zapadlo a on si připsal druhý titul na PGA Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení