Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  1

  Bleskovky

  DeChambeau opět pálil ostrými, čtyřpar je pro něj třípar

  15. května 2021 – haf

  Bryson DeChambeau v tomto týdnu opět baví golfové fanoušky neuvěřitelně dlouhými drivy. Na turnaji AT&T Byron Nelson to však zatím na lepší než dělené 40. místo před víkendem nestačí.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Zprávy

  DeChambeau mezi koly přeletěl půlku Ameriky. Dvakrát!

  9. května 2021 – pv

  Bryson DeChambeau se dopustil mezi profesionály málo vídaného omylu. Projít nebo neprojít na turnajích cutem je pro ně alfou a omegou vzhledem k tomu, že je to také hranice, kdy buď berou, nebo neberou peníze. Nepohlídat si, na které straně leaderboardu se po dvou kolech nachází, tak může být velmi politováníhodné.

 • Bryson DeChambeau a Lee Westwood
  3

  Bleskovky

  "Topina", voda, les, "banán", voda, sbírka šílených ran na čtyřce

  15. března 2021 – ak

  Bryson DeChambeau a Lee Westwood se po týdnu opět setkali ve finálovém flightu. Na The Players to měla být další výjimečná bitva o titul, jenže se tak trochu zadrhla už krátce po začátku nedělního kola. A doslova přehlídkou bizarních úderů se stala čtvrtá jamka.

 • Dustin Johnson
  4

  Bleskovky

  VIDEO: DJ zahrál na 17 dokonalou ránu, ale skončil ve vodě

  14. března 2021 – haf

  Někdy je na škodu být až příliš přesný, a to i v golfu. V sobotu se o tom Dustin Johnson přesvědčil na The Players, kde skončil po skoro dokonalé ráně na ikonické 17. jamce ve vodě. Jeho reakce byla pochopitelná, mohl se tomu jenom smát.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  "Pravidlo Bryson" na The Players má zkrotit golfového Hulka

  10. března 2021 – ak

  Mohlo by se tomu říkat klidně "pravidlo Bryson". Řeč je samozřejmě o Brysonu DeChambeauovi, který před The Players neprozřetelně prozradil, že hodlá i na TPC Sawgrass předvést něco podobného jako minulý týden na Bay Hill. Reakce PGA Tour byla hodně rychlá.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení