Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  1

  Zprávy

  DeChambeau o LIV Golf: Bylo to obchodní rozhodnutí

  15. června 2022 – ak

  Bryson DeChambeau je zatím jednou z posledních a největších ryb polapených do sítí LIV Golf. Před začátkem US Open musel odpovídat na otázky, proč. Osmadvacetiletý Američan ale nijak netajil tím, že šlo především o "obchodní rozhodnutí".

 • Bryson DeChambeau
  2

  Zprávy

  Světový golf se rychle mění, uvědomují si hráči. K Saúdům půjdou další

  9. června 2022 – pv

  Poté, co se ke konkurenční sérii LIV Golf Invitational připojili první "pionýři", stále více hráčů z řad světových hvězd dává nějakým způsobem najevo, že se chystají udělat krok stejným směrem. Nyní se nejvíce mluví o Brysonu DeChambeauovi, Patricku Reedovi a Rickiem Fowlerovi. Jedno se však zdá být zřejmé, zavedené pořádky ve světovém profesionálním golfu se rychle mění.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Zprávy

  DeChambeau už zase švihá. Zatím ale jen jednou rukou

  30. dubna 2022 – ak

  Pouhé dva týdny po operaci zápěstí už Bryson DeChamebau opět držel v ruce golfovou hůl. Na návrat k soutěžnímu golfu to ale stále není, i když, jak sám vyhlášený ranař tvrdí, stav jeho ruky je stále lepší a lepší. I jednou rukou ale ukázal, jak jsou tihle hráči opravdu dobří.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Bleskovky

  DeChambeau je po operaci. Jaké turnaje vynechá?

  16. dubna 2022 – haf

  Byla to jen otázka času. Bryson DeChambeau podstoupil ve čtvrtek operaci levého zápěstí, které ho v posledních dvou měsících trápilo. Rehabilitace ho nyní na několik týdnů vyřadí z turnajů, mimo jiné podle všeho vynechá také druhý major sezony PGA Championship.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Bleskovky

  Trápení nekončí. DeChambeau musí na operaci. Návrat nejistý

  14. dubna 2022 – pv

  Zdravotní trable, kterými si v posledních měsících prochází Bryson DeChambeau, se nelepšily, ale spíše stupňovaly. A tak musí podstoupil operaci levé ruky, kterou si poranil v únoru. Termín jeho návratu na turnaje je nejasný.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení