Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  1

  Bleskovky

  DeChambeau začal dabláčem na 13, první kolo ale zachránil

  13. listopadu 2020 – haf

  Bryson DeChambeau chce Augustu stejně jako všechna ostatní hřiště v posledním roce přemoci silou. Že to ale v dějišti Masters nebude mít až tak lehké mu naznačilo už první kolo, do kterého vstoupil dabláčem hned na svém prvním pětiparu.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Bleskovky

  368,5 metru carry! Bryson DeChambeau má nové maximum

  24. října 2020 – haf

  Bryson DeChambeau dál posunuje své vlastní hranice. Během přípravy na Masters chce odpálit na drivingu 2000 míčků pouze driverem a jeden z nich vůbec poprvé v kariéře poslal na vzdálenost přes 400 yardů. Bavíme se přitom o carry, tedy let míčku vzduchem!

 • Bryson DeChambeau
  3

  Zprávy

  DeChambeau testuje, chce do Masters odpálit 2000 míčků

  14. října 2020 – haf

  Až do listopadového Masters Brysona DeChambeau na turnajích neuvidíme, rozhodně to ale neznamená, že by se americký golfový Hulk flákal. V plánu má opět trochu posunout svou hru, tentokrát díky vybavení. Na drivingu ho tak nyní pořádně otestuje.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  DeChambeau kocovinou netrpí, opět se zapsal do historie. Čím?

  9. října 2020 – haf

  Šampioni často trpí tzv. mistrovskou kocovinou a při svém prvním startu po velkém úspěchu tápou. Pro Brysona DeChambeau to neplatí. Ten po triumfu na US Open vstoupil hned do svého dalšího turnaje PGA Tour ve velkém stylu a v Las Vegas se ujal vedení.

 • Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  McIlroy o DeChambeauovi: Dokonale využívá současného golfu

  22. září 2020 – haf

  Jen slova chvály má pro nového šampiona US Open Rory McIlroy. Zároveň ale ani on vlastně nechápe, jak byl Bryson DeChambeau schopný zvládnout nejtěžší zkoušku ve světě golfu, jak se US Open přezdívá, se svým stylem hry, kde je důležitější délka než přenost.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení