Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  1

  Zprávy

  DeChambeau chce zničit Old Course. Asi budu bombardovat

  25. ledna 2022 – pv

  Škody Old Course, které by mohl Bryson DeChambeau a jemu podobní hráči nadělat hřišti při letošním 150. The Open v St. Andrews, to je téma, které před týdnem nastolil legendární Skot Colin Montgomerie. Teď se k tématu vyjádřil i samotný americký ranař.

 • Old Course v St. Andrews
  2

  Zprávy

  Konec The Open v St. Andrews? Blíží se to, varuje skotská legenda

  20. ledna 2022 – pv

  Skot Colin Montgomerie se obává, že velcí ranaři způsobí vyřazení Old Course v St. Andrews z rotace The Open. Domov golfu bude letos hostit 150. vydání nejstaršího majoru a osminásobný vítěz Order of Merit na European Tour se domnívá, že by to mohlo být naposled.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Zprávy

  Proč nebude DeChambeau na Netflixu? Nechci zastínit jiné

  18. ledna 2022 – pv

  PGA Tour a streamovací platforma Netflix minulý týden oznámily, že vzniká dokumentární seriál o PGA Tour. Účast v něm potvrdila řada velkých hvězd, které budou filmaři bedlivě sledovat na hřišti i v zákulisí. Jedním z mála velkých jmen, které v seznamu chybí, je však Bryson DeChambeau.

 • John Daly
  4

  Bleskovky

  Král golfových ranařů? Byl bych delší než Bryson, tvrdí Daly

  3. ledna 2022 – ak

  Největším ranařem v posledních dvou sezonách na PGA Tour s průměrnou délkou drivů přes 300 yardů je celkem jasně Bryson DeChambeau, ale muž, který v minulosti jako první bariéru 300 yardů překonal, tvrdí, že by dnes pálil ještě dál. Tím mužem je John Daly.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Bleskovky

  Pomáhal si DeChambeau steroidy? Co odhalil dopingový test?

  22. prosince 2021 – ak

  Proměna Brysona DeChambeaua během posledních několika let v osvaleného hromotluka nemohla uniknout pozornosti. A také se stala předmětem spekulací, že si k téhle proměně pomohl 28letý Američan i nedovolenými prostředky. Na to si nachystal ráznou odpověď.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení