Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  21

  Bleskovky

  Koepka chce hrát s nejlepšími. Za peníze z PGL by koupil letadlo

  27. února 2020 – pv

  Také Brooks Koepka se vyjádřil k chystané Premier Golf League, která se saúdskými petrodolary v zádech deklaruje své ambice ulovit nejlepší hráče světa. Pro jednoho z nejúspěšnějších hráčů posledních let to ale není otázka peněz, kde bude v budoucnu hrát.

 • Brooks Koepka
  22

  Zprávy

  Koepka si zahrál kolo s Trumpem. V golfu si nechce dělat přátele

  26. února 2020 – pv

  Brooks Koepka se nedávno ocitl v péči prestižního lifestylového magazínu GQ, kde se ve fotografické části ocitl i v roli modela a v té textové se pak jako vždy velmi otevřeně dotkl široké škály témat. Prozradil také, že si se svým bratrem a otcem zahráli foursome s prezidentem Donaldem Trumpem.

 • Brooks Koepka
  23

  Bleskovky

  Stavěl si tam hrady z písku, rýpl si Koepka do Reeda

  19. února 2020 – pv

  Brooks Koepka dostal prostor vyjádřit se k incidentu, který spáchal Patrick Reed loni na podzim na Hero World Challenge. Situace, po které byl Reed obviňován z podvádění, je stále hodně živé téma. A jaký je tedy názor druhého hráče světa?

 • Rory McIlroy
  24

  Bleskovky

  Rory se dočká. Golf bude mít příští týden novou jedničku

  3. února 2020 – pv

  Nezastíral, že stát se znovu světovou jedničkou byl jeden z jeho hlavních cílů. Teď se Rorymu McIlroyovi splní. Nehledě na to, co se stane v tomto týdnu, usedne příští pondělí už poosmé v kariéře, ale poprvé od září 2015, na světový trůn.

 • Brooks Koepka
  25

  Zprávy

  Saúdské nebe plné hvězd. Koepka chválí hřiště a půjde s Garciou

  29. ledna 2020 – pv

  Hvězdné startovní pole se sešlo tento týden na Saudi International v King Abdullah Economic City, aby si to rozdalo o trofej z druhého ročníku turnaje v rámci European Tour. Kromě špičkových Evropanů přilákali organizátoři za nemalé peníze také řadu amerických hvězd.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení