Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  16

  Bleskovky

  VIDEO: Koepku ostříhala přítelkyně, raději má kulicha

  25. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Stejně jako v Česku nezajdou si ani Američané k holiči. Brooks Koepka se proto svěřil do rukou své přítelkyně Jeny Sims. Jak se ukázalo, je určitě lepší herečka než kadeřnice.

 • Ryder Cup česká vlajka
  17

  Zprávy

  Ryder Cup bez fanoušků je na stole, Koepka očekává horší výsledky

  21. dubna 2020 – haf

  Letošní Ryder Cup zůstal i v překopaném golfovém kalendáři pro rok 2020 ve svém původním termínu na konci září. Ani to mu ale nezaručuje, že proběhne podle původních plánů. Ve hře už je dokonce i varianta, že by se mohl ve Whistling Straits uskutečnit bez fanoušků.

 • Rickie Fowler
  18

  Bleskovky

  VIDEO: Lefty challenge! Která z hvězd to napálí lépe a dál?

  22. března 2020 – haf

  Nejen vy se v tomto nešťastném čase nudíte doma, zabavit se snaží také nejlepší golfisté světa. Někteří z nich se rozhodli, že otestují sebe sama, jak jim to jde hrát na druhou stranu, konkrétně nalevo. A nejspíše by se uživili i tímto způsobem hraní!

 • Brooks Koepka
  19

  Zprávy

  Koepka a Rahm také řekli nové Premier Golf League NE

  17. března 2020 – haf

  Další výraznou ránu utrpěly plány na vznik nové golfové supersérie Premier Golf League. Poté, co o ni veřejně neprojevil zájem aktuálně první hráč světa Rory McIlroy, se ve stejném duchu nyní vyjádřili jeho dva nejbližší pronásledovatelé Jon Rahm (2.) a Brooks Koepka (3.).

 • Brooks Koepka
  20

  Zprávy

  Brutální Bay Hill, Koepka zahrál nejhorší kolo ve své kariéře

  8. března 2020 – haf

  V sobotu bylo hřiště v Bay Hill k hráčům Arnold Palmer Invitational velmi nepřátelské. Ve třetím kole tradičního turnaje PGA Tour se dostal pod par jediný hráč a třeba Brooks Koepka zahrál nejhorší kolo na okruhu ve své kariéře. Před nedělním finále vede Tyrrell Hatton.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení