Články na téma: Brooks Koepka

 • Tiger Woods
  11

  Bleskovky

  Snový flight! S kým půjde Tiger Woods v úvodu na Memorialu?

  14. července 2020 – haf

  Jestli patříte mezi ty, kteří už se nemohou dočkat dalšího startu Tiger Woodse na PGA Tour, ještě vaše natěšení umocníme. Tiger totiž v úvodních dvou kolech slavného Memorialu půjde v Muirfiled Village v jenom flightu s Rorym McIlroyem a Brooksem Koepkou.

 • Brooks Koepka
  12

  Zprávy

  Další odhlášení kvůli koronaviru! Hrát nebudou Koepka ani Simpson

  25. června 2020 – haf

  Turnaj Travelers Championship přichází těsně před startem o některé své velké hvězdy. Kromě Camerona Champa a Graema McDowella se jen den před jeho začátkem odhlásili také Brooks Koepka, jeho bratr Chase a Webb Simpson.

 • Brooks Koepka
  13

  Bleskovky

  VIDEO: Koepka málem trefil eso na 4paru, chyběl mu metr

  23. června 2020 – haf

  Brooks Koepka prožil na RBC Heritage svůj první skutečně povedený týden v aktuální sezoně PGA Tour. Díky dělenému sedmému místu se posunul v pořadí FedEx Cupu z 204. na 148. pozici a může se opět o něco více těšit na druhou polovinu roku 2020. Svůj nedělní senzační výkon pak okořenil úžasným drivem na čtyřparu devítky.

 • Brooks Koepka
  14

  Bleskovky

  Ryder Cup bez fanoušků nemá smysl, myslí si Koepka

  13. května 2020 – haf

  Ve vzduchu se stále vznáší varianta letošního Ryder Cupu bez přítomnosti fanoušků. Podle jednoho z nejlepších amerických golfistů ale podobný krok nemá smysl a sám by podobnou golfovou bitvu mezi USA a Evropou vlastně ani podstoupit nechtěl.

 • Brooks Koepka
  15

  Zprávy

  Koepka dostal lekci od Jordana, co (ne)očekává od Masters?

  6. května 2020 – haf

  Brooks Koepka prozradil, že jednu ze svých životních lekcí dostal od Michaela Jordana. Nebylo to však na basketbalovém kurtu, ale golfovém hřišti. Co pak třetí hráč světa očekává od letošního Masters, které se bude hrát vůbec poprvé na podzim?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení