Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  6

  Bleskovky

  Koepka ukončil sezonu, do US Open bude odpočívat

  20. srpna 2020 – haf

  Ještě před dvěma týdny se zdálo, že by Brooks Koepka mohl zachránit nepovedenou sezonu. Místo toho se ji nyní rozhodl předčasně ukončit a soustředit se na start té nové.

 • Brooks Koepka a Justin Rose
  7

  Zprávy

  Hvězdný flight se v Greensboro trápil, dá alespoň někdo cut?

  14. srpna 2020 – haf

  Brooks Koepka, Jordan Spieth a Justin Rose. Flight, který by byl za normálních okolností ozdobou každého golfového turnaje. Jenže PGA Tour prožívá i kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zvláštní sezonu, což zatím potvrzuje také Wyndham Championship. Po nedohraném prvním kole jsou všichni tři pod hranicí cutu!

 • Brooks Koepka
  8

  Bleskovky

  Koepka čistý hattrick nezískal, i tak je favoritem pro US Open

  11. srpna 2020 – haf

  Mohl se stát prvním hráčem od roku 1926, který třikrát po sobě vyhrál PGA Championship. A i přes dlouho špatné výsledky v této sezoně měl Brooks Koepka ještě před finálovým kolem v minulém týdnu na hřišti TPC Harding Park šanci. Neděle ale patřila tentokrát jiným.

 • Brooks Koepka
  9

  Zprávy

  Trápící se hvězdy zářily. Koepka v Memphisu vede, Fowler je druhý

  31. července 2020 – haf

  Neprožívají nejlepší golfové období. Jak Brooks Koepka, tak Rickie Fowler musí v posledních měsících snášet, že pozornost na sebe svými výkony strhávají jiní. V prvním kole WGC-FedEx St. Jude Invitational to ale byli oni, kdo za sebou nechal celé startovní pole.

 • Brooks Koepka
  10

  Zprávy

  Koepka se na bolavé koleno nevymlouvá: Kvůli němu špatně nehraji

  23. července 2020 – haf

  Brooks Koepka prožívá špatnou sezonu. Z devíti odehraných turnajů na PGA Tour skončil jedinkrát v TOP 30, což má za následek, že mu reálně hrozí absence v letošním play-off FedEx Cupu. Na záchranu celého ročníku má poslední tři týdny.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení