Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  1

  Zprávy

  Koepka je pro Ryder Cup fit, ale může být "osinou v zadku"

  16. září 2021 – ak

  Steve Stricker už nemusí hledat třináctého hráče poté, co Brooks Koepka oznámil, že je zdravotně fit a schopen nastoupit v Ryder Cup. Těžko ale říct, nakolik kapitána týmu USA "nadchlo" Koepkovo přiznání, že mu týmový formát nesedí. Vysloužil si za to i kritiku od bývalé kapitána rydercupového týmu USA Paula Azingera.

 • Brooks Koepka a Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Koepka má problém s Ryder Cupem a věří, že překoná Woodse

  15. září 2021 – ak

  Brooks Koepka je hráčem, kterému sebevědomí rozhodně nechybí. Naposledy to potvrdil tím, když prohlásil, že je přesvědčený o tom, že dostihne Tigera Woodse a jeho patnáct titulů z majorů. A možná překoná i rekordních osmnáct titulů Jacka Nicklause. Prozradil i to, že má docela problémy srovnat se s týmovým formátem Ryder Cupu.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Bleskovky

  Koepka odsoupil pro zranění, DeChambeauovi vzal divák míček

  5. září 2021 – haf

  V čele pořadí na TOUR Championship se nic nezměnilo ani po třetím kole. Stále vede Patrick Cantlay, jehož jediným vážným soupeřem je Jon Rahm, když se na dostřel přiblížil také Justin Thomas. Titulky tak v sobotu plnili Brooks Koepka a Bryson DeChambeau.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  Budou na sebe Koepka a DeChambeau při Ryder Cupu hodní?

  27. srpna 2021 – ak

  Není to žádné tajemství. Brooks Koepka a Bryson DeChambeau se navzájem nemusí. Jejich roztržka trvá už nějaký čas a tu a tam jeden, či druhý znovu "přiloží polínko". Zvládnou spolu odehrát Ryder Cup v jednom týmu? Kapitán výběru USA Steve Stricker věří, že ano.

 • Brooks Koepka
  5

  Bleskovky

  Koepka si na The Open rýpl do DeChambeaua. Co řekl?

  17. července 2021 – haf

  Slovní bitva mezi Brooksem Koepkou a Brysonem DeChambeauem nekončí a nezastavila ji ani cesta přes Atlantik na The Open. V pátek opět přilil trochu oleje do ohně Koepka, který si neodpustil možnost svého rivala trochu popíchnout po povedeném druhém kole.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení