Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  1

  Bleskovky

  Koepka skončil na Masters brzy, koleno ho trápilo na greenech

  10. dubna 2021 – haf

  Ukázal neuvěřitelné odhodlání, ale bohužel to nestačilo. Ani ne měsíc po operaci pravého kolene se Brooks Koepka ukázal na Masters, z Augusty ale odjíždí předčasně už po dvou kolech. Po výsledcích 74 a 75 neprošel cutem se skóre +5 o dvě rány.

 • Brooks Koepka
  2

  Bleskovky

  Koepka se v neděli ukázal v Augustě. Můžu vyhrát, věří

  5. dubna 2021 – haf

  Zdálo se, že Brooks Koepka letošní Masters kvůli březnové operaci pravého kolene nestihne. Nyní je už ale v Augustě připraven získat své první zelené sako. V neděli zde poprvé trénoval.

 • Jena Sims
  3

  Bleskovky

  Koepka je měsíc zasnoubený, jeho Jena to oznámila na apríla

  3. dubna 2021 – haf

  Brooks Koepka prožívá lehce turbulentní období. Po měsících trápení si začátkem února připsal na WM Phoenix Open po roce a půl další turnajový titul, jen o měsíc později ale znovu zamířil, tentokrát s pravým kolenem, za doktory. A do toho všeho se stihl zasnoubit.

 • Brooks Koepka
  4

  Bleskovky

  Zase koleno! Obrozený Koepka kvůli němu vynechá The Players

  9. března 2021 – haf

  Brooks Koepka je opět mimo hru kvůli problémům s kolenem. Tentokrát se však jedná o to pravé, nikoliv levé, které amerického golfového šampiona trápilo v posledních dvou letech. Bývalá světová jednička kvůli novému zranění vynechá minimálně The Players.

 • Brooks Koepka
  5

  Zprávy

  Koepka o sobě pochyboval, ale je zpět! Vyhrál i díky chip-inu do eaglu

  8. února 2021 – haf

  Brooks Koepka za sebou má těžké období, během kterého pochyboval, zda jestli ještě někdy bude takovým hráčem, jako dříve. V posledním týdnu k tomu udělal důležitý krok, na WM Phoenix Open získal svůj osmý titul na PGA Tour. První, po osmnácti měsících.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení