Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  1

  Zprávy

  Další odhlášení kvůli koronaviru! Hrát nebudou Koepka ani Simpson

  25. června 2020 – haf

  Turnaj Travelers Championship přichází těsně před startem o některé své velké hvězdy. Kromě Camerona Champa a Graema McDowella se jen den před jeho začátkem odhlásili také Brooks Koepka, jeho bratr Chase a Webb Simpson.

 • Brooks Koepka
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Koepka málem trefil eso na 4paru, chyběl mu metr

  23. června 2020 – haf

  Brooks Koepka prožil na RBC Heritage svůj první skutečně povedený týden v aktuální sezoně PGA Tour. Díky dělenému sedmému místu se posunul v pořadí FedEx Cupu z 204. na 148. pozici a může se opět o něco více těšit na druhou polovinu roku 2020. Svůj nedělní senzační výkon pak okořenil úžasným drivem na čtyřparu devítky.

 • Brooks Koepka
  3

  Bleskovky

  Ryder Cup bez fanoušků nemá smysl, myslí si Koepka

  13. května 2020 – haf

  Ve vzduchu se stále vznáší varianta letošního Ryder Cupu bez přítomnosti fanoušků. Podle jednoho z nejlepších amerických golfistů ale podobný krok nemá smysl a sám by podobnou golfovou bitvu mezi USA a Evropou vlastně ani podstoupit nechtěl.

 • Brooks Koepka
  4

  Zprávy

  Koepka dostal lekci od Jordana, co (ne)očekává od Masters?

  6. května 2020 – haf

  Brooks Koepka prozradil, že jednu ze svých životních lekcí dostal od Michaela Jordana. Nebylo to však na basketbalovém kurtu, ale golfovém hřišti. Co pak třetí hráč světa očekává od letošního Masters, které se bude hrát vůbec poprvé na podzim?

 • Brooks Koepka
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Koepku ostříhala přítelkyně, raději má kulicha

  25. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Stejně jako v Česku nezajdou si ani Američané k holiči. Brooks Koepka se proto svěřil do rukou své přítelkyně Jeny Sims. Jak se ukázalo, je určitě lepší herečka než kadeřnice.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení