Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  1

  Zprávy

  Rána pro PGA Tour. Do LIV Golf odchází i Koepka a Ancer

  23. června 2022 – ak

  PGA Tour dostala další tvrdý direkt. Přestup do nové konkureční série LIV Golf ohlásili další hráči. A ne ledajací. Vítěz čtyř majorů Brooks Koepka a Abraham Ancer. Oba budou hrát už na příštím podniku LIV Golf, který startuje 30. června v Pumpkin Ridge v Portlandu.

 • Brooks Koepka
  2

  Bleskovky

  Koepka se cítí trapně, že spadl až na 20. místo na světě

  11. února 2022 – ak

  Brooks Koepka v poslední době poněkud vycouval z předních příček v pořadí na turnajích. Projevilo se to i ve světovém žebříčku, v němž klesl na 20. místo. "Je to trapné být dvacátý," přiznal Koepka. V úvodním kole Phoenix Open ale nebylo na jeho hře nic trapného.

 • Blond Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Koepka oslnil blond účesem. Kdo z hráčů ho bude následovat?

  31. ledna 2022 – ak

  Účesem oslnil, hrou už tolik ne. Brooks Koepka se na turnaji Farmers Insurance Open ukázal s blonďatou hlavou. Jeho hře to ale nijak neprospělo – vítěz čtyř majorů neprošel cutem. Nestrhne jeho příklad lavinu blonďáků na PGA Tour? Jak by jim to slušelo?

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  DeChambeau zaútočil, Koepkovi chystá odplatu

  4. prosince 2021 – pv

  Po druhém kole Hero World Challenge na Bahamách tu máme zajímavou zápletku. Po skvělé rundě za 64 ran se v Albany dostal o jednu ránu do vedení Bryson DeChambeau, který má za zády svého úhlavního rivala Brookse Koepku, a také Collina Morikawu útočícího na pozici světové jedničky.

 • Bryson DeChambeau a Brooks Koepka
  5

  Zprávy

  Nakopu mu zadek. Dostane, co chce. Před The Match to jiskří

  24. listopadu 2021 – ak

  Jestliže se během zářijového Ryder Cupu zdálo, že dva golfoví kohouti Bryson DeChambeau a Brooks Koepka zakopali válečnou sekeru, pak poslední dny ukázaly, že zůstalo jen u zdání. O to pikantnější bude jejich vzájemný souboj v duelu The Match.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení