Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  1

  Bleskovky

  Koepka se cítí "dobře jako vždycky", před Masters musí hrát

  5. listopadu 2020 – haf

  Blíží se golfový major, což je v posledních letech parádní disciplína Brookse Koepky. Bývalý první hráč světa ale momentálně k největším favoritům Masters týden před jeho startem nepatří. Že by tomu tak mělo být chce dokázat v tomto týdnu na Houston Open.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Zprávy

  DeChambeau testuje, chce do Masters odpálit 2000 míčků

  14. října 2020 – haf

  Až do listopadového Masters Brysona DeChambeau na turnajích neuvidíme, rozhodně to ale neznamená, že by se americký golfový Hulk flákal. V plánu má opět trochu posunout svou hru, tentokrát díky vybavení. Na drivingu ho tak nyní pořádně otestuje.

 • Brooks Koepka
  3

  Bleskovky

  Brooks Koepka se vrací, přihlásil se na CJ Cup v Las Vegas

  9. října 2020 – haf

  Bývalý první hráč světa se po dvouměsíční přestávce vrací do práce! Brooks Koepka je ve startovní listině CJ Cupu, který se bude hrát příští týden v Las Vegas. Bývalý šampion turnaje, který se kvůli pandemii koronaviru COVID-19 přesunul z Asie do USA, věří, že je připraven.

 • Brooks Koepka
  4

  Bleskovky

  Šance pro ostatní, Koepka se odhlásil z US Open

  10. září 2020 – haf

  V posledních třech letech byl postrachem hráčů na US Open, když ho za tu dobu dokázal porazit pouze loni Gary Woodland. Letos to ale nejlepší golfisté světa na jednom z majorů budou mít lehčí. Brooks Koepka se z akce ve Winged Foot v příštím týdnu odhlásil.

 • Brooks Koepka
  5

  Bleskovky

  Koepka ukončil sezonu, do US Open bude odpočívat

  20. srpna 2020 – haf

  Ještě před dvěma týdny se zdálo, že by Brooks Koepka mohl zachránit nepovedenou sezonu. Místo toho se ji nyní rozhodl předčasně ukončit a soustředit se na start té nové.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení