Články na téma: British Open

 • The Open
  21

  Zprávy

  The Open má problém. Hráči z PGA Tour zvažují jeho bojkot

  26. června 2021 – haf

  Nečekaný problém řeší organizátoři letošního The Open z R&A. Poté, co byl turnaj loni jako jediný z golfových majorů zrušen, mu letos hrozí, že ho budou bojkotovat někteří hráči PGA Tour. Vadí jim totiž přísná bezpečnostní pravidla spojená s pandemií koronaviru.

 • Claret Jug
  22

  Bleskovky

  Pilotní The Open: nejstarší major uvidí denně až 32 000 fanoušků

  20. června 2021 – ak

  Po loňském úplném zrušení kvůli covidové pandemii se letošní The Open, které se uskuteční v červenci na hřišti Royal St. George’s, odehraje i před diváckou kulisou. Podle vyjádření R&A se na čtvrtý major sezony dostane denně až 32 tisíc golfových fanoušků.

 • Juvic Pagnunsan
  23

  Bleskovky

  Získal kartu na The Open. Stačilo mu na to 11 holí a čtyři míčky

  2. června 2021 – ak

  Na první pohled zdánlivě banální informace – Filipínec Juvic Pagunsan vyhrál turnaj Japan Tour Mizuno Open. Získal nejen vítanou finanční odměnu, ale především "vstupenku" na letošní The Open v Royal St George’s. Ale to ještě není zdaleka celý příběh.

 • The Open v Royal Portrush
  24

  Zprávy

  Na The Open chaos na osmnáctce nebude, slíbil šéf R&A

  27. května 2021 – pv

  Všichni fanoušci golfu si ten výjev ze závěrečné jamky PGA Championship určitě pamatují. Jenže nedělní zápis do historie měl i svou odvrácenou tvář v podobě chování diváků a především v nezvládnutí situace ze strany pořadatelů. Organizátor letošního The Open slíbil, že u něj se něco takového nestane.

 • Shane Lowry a Claret Jug
  25

  Zprávy

  Jejda! Shane Lowry se přiznal, že poškodil Claret Jug

  26. května 2021 – ak

  Vracet vítěznou trofej, zvlášť takovou, jakou je Claret Jug za triumf na The Open, to se nechce nikomu. Ani Shane Lowry není výjimkou. A to měl v držení tenhle džbánek na klaret o dvanáct měsíců déle, než je obvyklé. Užíval si trofeje bezezbytku, někdy nejspíš až příliš.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení