Články na téma: British Open

 • Hideki Matsuyama a Bubba Watson
  16

  Zprávy

  Další omluvenky na The Open. Chybět budou i dva vítězi Masters

  12. července 2021 – ak

  Na rozdíl od loňska, kdy byl nejstarší z majorů The Open kvůli covidové pandemii zcela zrušen, se letos sice uskuteční, ale covid si i tentokrát vybírá svou daň. V podobě absencí hráčů. Ve startovní listině budou chybět i velká jména. Včetně dvou vítězů Masters.

 • Kevin Na
  17

  Zprávy

  Hvězda PGA Tour se rozhodla nehrát The Open kvůli omezením

  8. července 2021 – pv

  V důsledku britských omezení spojených s cestováním se Kevin Na rozhodl odhlásit z The Open, které startuje příští týden v Royal St. George´s. Pětinásobného vítěze z PGA Tour nahradí ve startovním poli dvojnásobný major šampion Martin Kaymer.

 • Rickie Fowler
  18

  Zprávy

  Máte dvojí metr, vzkazuje organizátorům The Open naštvaný Fowler

  6. července 2021 – pv

  Rickie Fowler je nešťastný s anticovidových opatření, která nastavili organizátoři pro blížící se major The Open. Nechápe, proč on i další účastníci jednoho z vrcholů sezóny tato opatření silně pocítí, zatímco bude moci každý den do Royal St George´s přijít 32 000 fanoušků.

 • Claret Jug
  19

  Bleskovky

  Korejci nejedou kvůli OH na The Open, chtějí se vyhnout vojně

  4. července 2021 – haf

  Hned dva hráči se rozhodli vynechat letošní The Open kvůli tomu, aby se mohli optimálně připravovat na následující olympijské hry v Tokiu. Jedná se o Korejce Sungjae Ima a Si Woo Kima, které ve startovní listině nahradí Keegan Bradley a Emiliano Grillo.

 • The Open Championship
  20

  Bleskovky

  Rekordní odměny na The Open. Kolik si vydělá nový šampion?

  2. července 2021 – haf

  Už za dva týdny se po roční přestávce uskuteční The Open, nejstarší golfový turnaj na světě a jeden ze čtyř majorů. A jeho nový šampion si poprvé v historii vydělá více než dva miliony dolarů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení