Články na téma: British Open

 • Louis Oosthuizen
  11

  Zprávy

  Shrek před sebe nikoho nepouští. Na The Open navýšil vedení

  16. července 2021 – pv

  I po druhém kole je na čele leaderbordu 149. The Open v Royal St. George´s to samé jméno. Vedení nejen udržel, ale ještě o ránu navýšil jihoafrický Shrek Louis Oosthuizen. V pátek zahrál 65 ran a s celkovým skóre -11 vede v polovině posledního majoru sezóny o dvě rány před Colinem Morikawou.

 • Bryson DeChambeau
  12

  Zprávy

  DeChambeau kritizoval driver. Když ho Cobra kousla, litoval

  16. července 2021 – pv

  Jestli si Bryson DeChambeau usmyslel, že řekně co nejvíce kontroverzních výroků, aby na konci sezóny co nejvíce podojil nový Players Impact Program, nevíme. Nicméně tomu vše nasvědčuje. Po 1. kole The Open, kdy trefil jen čtyři fairwaye, zkritizoval svůj driver. Cobra si to ale nenechala líbit.

 • Louis Oosthuizen
  13

  Zprávy

  Oosthuizen skvěle rozjel i The Open. Mickelson padl na úplné dno

  15. července 2021 – pv

  Louis Oosthuizen potvrdil i v 1. kole 149. The Open svou letošní vynikající formu na majorech, když stanovil vedoucí skóre v Royal St George´s na -6. Využil tak výrazně lepších dopoledních podmínek, stejně jako Jordan Spieth, který je jen o ránu za ním. Pro kohokoliv, kdo startoval odpoledne, už bylo mínusové skóre velkým úspěchem.

 • 149. The Open
  14

  Zprávy

  The Open startuje. S covidem v zádech a živě na Golf Channelu

  14. července 2021 – ak

  Před rokem se The Open kvůli koronavirové pandemii nehrálo. Poprvé od konce druhé světové války se stalo, že se některý z majorů neuskutečnil. V pořadí 149. The Open a nejstarší z turnajů velké čtyřky se tak vrací po dvouleté pauze. Golfový svátek je zpátky.

 • Zach Johnson
  15

  Bleskovky

  The Open přišlo o svého vítěze. Celkem už je 17 omluvenek

  13. července 2021 – pv

  Nejen Covid-19, ale i další nepříznivé okolnosti nadále kosí hráče s právem startovat tento týden na posledním majoru sezóny. Aktuálně je to už 17 hráčů, kteří museli svou účast na The Open oželit a jejich jména byla ve startovní listině nahrazena dalšími.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení