Články na téma: Aleš Kořínek

 • Aleš Kořínek
  21

  Bleskovky

  Parádní kolo Kořínka! Na jamkovce PGT postoupil s přehledem

  6. července 2021 – pv

  Aleš Kořínek si na Pro Golf Tour zahraje o vítězství v jamkovce. Na Karolinka Golf Park Matchplay v Polsku zahrál skvělé, i když nikoliv bezchybné druhé kolo za 67 ran (-5), a s velkou jistotou postoupil do vyřazovací části pro nejlepších 32 hráčů. A to dokonce z děleného druhého místa.

 • Aleš Kořínek
  22

  Bleskovky

  Kořínek začal jamkovku Pro Golf Tour v Polsku nadějně

  5. července 2021 – ak

  Hodně rozdílně rozehráli jamkovku v rámci Pro Golf Tour jediní dva čeští zástupci ve startovním poli. Zatímco Aleš Kořínek má velkou šanci dostat se mezi 32 nejlepších, kteří se ve vyřazovacím pavouku utkají o vítězství, Michala Pospíšila čeká těžký boj o záchranu.

 • Stanislav Matuš
  23

  Bleskovky

  Matuš zahrál na první jamce 11 ran, pak mocně dotahoval

  15. června 2021 – pv

  Na stejném místě jako v neděli skončil, už v úterý začal další turnaj série Challenge Tour opět se stejnou českou trojicí na startu. Pod par se v 1. kole Challenge de Espana v Cádizu dostal pouze Aleš Kořínek (71, -1), Gordanu Briximu se nepovedl závěr kola a Stanislav Matuš zahrál už na své první jamce hrozivých 11 ran.

 • Stanislav Matuš
  24

  Bleskovky

  Matuš prošel v Cádizu cutem, pak přidal další skvělé kolo

  12. června 2021 – pv

  Stanislav Matuš nejprve v pátek těsně prošel cutem na svém dalším turnaji Challenge Tour. Ve Španělsku na Challenge de Cadiz zahrál ve 2. kole 71 ran a se skóre -1 se mohl těšit na víkend. V sobotu pak ještě další dvě rány ubral a vytvořil si dobrou pozici pro neděli.

 • Jan Cafourek
  25

  Bleskovky

  Cafourek skončil na finále PGT třetí, v TOP 10 i Kořínek

  30. září 2020 – haf

  Tři vyrovnaná kola vždy pod sedmdesát ran zajistila Janu Cafourkovi konečné dělené třetí místo na finálovém turnaji Pro Golf Tour. Na Castanea Resort Championship 2020 se pak do TOP 10 probojoval také Aleš Kořínek, poslední akci sezony vyhrál Němec Philipp Mejow.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení