Články na téma: Aleš Kořínek

 • Aleš Kořínek
  16

  Bleskovky

  V Rakousku bylo hřiště pod vodou, Kořínkovi to nevadilo

  17. července 2021 – haf

  Bouřky a vydatný déšť výrazně zpozdily sobotní program na Euram Bank Open. Dlouhé čekání na dalším turnaji Challenge Tour ale podle všeho vůbec nevadilo Aleši Kořínkovi, který prožil skvělý vstup do třetího kola. Po něm je v druhé desítce pořadí na dostřel TOP 10.

 • Jakub Bareš
  17

  Bleskovky

  Na Challenge Tour v Rakousku prošli cutem i Kořínek s Barešem

  16. července 2021 – pv

  Trojnásobné zastoupení bude mít český golf ve víkendových kolech Na Challenge Tour v Adamstalu. Ke Stanislavu Matušovi, který si uhrál postupové skóre -4 už dříve přes den, se večer přidali také Aleš Kořínek a Jakub Bareš. Gordan Brixi bohužel pokazil závěr a zůstal jednu ránu za postupem.

 • Aleš Kořínek
  18

  Zprávy

  V Adamstalu začali nejlépe Matuš a Kořínek. Zach měl start z říše snů

  15. července 2021 – pv

  Hned devět Čechů rozehrálo v rakouském Golf Clubu Adamstal turnaj Challenge Tour. Pod par se dostali jen tři z nich. První kolo nejlépe vyšlo Aleši Kořínkovi a Stanislavu Matušovi, jejichž skóre -2 je řadí do čtvrté desítky. O ránu hůře za -1 zahrál úvodní rundu Jakub Bareš. Aspoň v paru dohrál ještě Šimon Zach.

 • Peter Valášek
  19

  Bleskovky

  Valášek šokoval vítězstvím na PGT. V Polsku ovládl jamkovku

  9. července 2021 – pv

  Své první profesionální vítězství v kariéře zaznamenal ve čtvrtek Peter Valášek, který překvapivě zvítězil v Karolinka Golf Park Matchplay v Polsku. 28letý Slovák v jamkovce postupně eliminoval čtyři soupeře a v Opoli tak ovládl turnaj ze série Pro Golf Tour.

 • Aleš Kořínek
  20

  Bleskovky

  Kořínek dvě první povedená kola "neprodal". V jamkovce skončil

  7. července 2021 – ak

  Aleš Kořínek dobře rozehranou jamkovku Pro Golf Tour v Polsku neproměnil ve výraznější úspěch. Přestože vstupoval do vyřazovací části z dělené 3. pozice po dvou kolech na rány, ukončil své účinkování, byť po vyrovnané bitvě, hned v 1. kole vyřazovací části.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení