Články na téma: Aleš Kořínek

 • Jakub Bareš
  11

  Zprávy

  Tři Češi na PGT v TOP 10! Bareš zahrál nejlepší kolo dne

  22. července 2021 – haf

  Další velmi povedený turnaj za sebou mají čeští golfisté na Pro Golf Tour. Hned tři se umístili na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2021 v elitní desítce, když nejlépe dopadl dělený třetí Jan Cafourek. Nejlepší výsledek ve finálovém kole zaznamenal Jakub Bareš.

 • Jan Cafourek
  12

  Zprávy

  Skvělí Češi na PGT! Cafourek po kole za 62 ran dělí třetí místo

  21. července 2021 – Honza Fait

  Další skvělý den prožili na Pro Golf Tour čeští golfisté. Nejvíce se v Rakousku na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten dařilo ve středu Janu Cafourkovi, který se díky kolu za 62 ran (-8) posunul na dělené třetí místo. V TOP 10 je také Aleš Kořínek.

 • Jakub Bareš
  13

  Bleskovky

  Kořínek s Barešem začali na PGT skvěle, v Rakousku jsou v TOP 10

  20. července 2021 – haf

  Velmi povedené první kolo prožili na dalším turnaji Pro Golf Tour v Rakousku čeští golfisté Aleš Kořínek a Jakub Bareš (na snímku). Oba zahráli shodně za 66 ran (-4) a patří jim dělené osmé místo.

 • Aleš Kořínek
  14

  Zprávy

  Kořínkovi se teď daří, ale chce ještě víc. Jakou zvolil cestu?

  19. července 2021 – ak

  Na jedné straně únava, protože se už měsíc přesunuje z turnaje na turnaj, ale na druhé i spokojenost, protože především poslední výsledek, dělené 8. místo na Euram Bank Open v Adamstalu, byl jeho dosavadním maximem na Challenge Tour. Řeč je o Aleši Kořínkovi.

 • Aleš Kořínek
  15

  Zprávy

  Báječný československý den v Rakousku, Kořínek má nové maximum

  18. července 2021 – haf

  Skvělé finálové kolo prožili na turnaji Challenge Tour v Rakousku čeští a slovenští golfisté. Dokonce v TOP 10 na Euram Bank Open skončil dělený osmý Aleš Kořinek, výrazně výsledkově si pak polepšili také Stanislav Matuš, Jakub Bareš a slovenský amatér Tadeáš Teťák.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení