Články na téma: Aleš Kořínek

 • Filip Mrůzek
  116

  Bleskovky

  Domácím šampionem ve hře na jamky se stal počtvrté Mrůzek

  17. července 2016 – GolfExtra.cz

  Už počtvrté v kariéře ovládl domácí šampionát profesionálů ve hře na jamky Filip Mrůzek. Ten si ve finále na 36 jamek poradil v Mladé Boleslavi s Alešem Kořínkem 7&6, v souboji o třetí místo udolal Angličan Reece Phillips Itala Federica Elliho 3&2.

 • Jan Cafourek
  117

  Bleskovky

  Útok na cut nepřišel, víkend v Evropě bude bez Čechů

  10. června 2016 – GolfExtra.cz

  Snil o víkendových kolech, nakonec se ale Aleš Kořínek loučí s turnajem European Tour v Rakousku už po druhém dni. Ke čtvrtečním +3 totiž přidal dalších 11 ran nad par. Nedařilo se ani českým golfistům na Challenge Tour v Belgii. Také oni si v sobotu nezahrají.

 • Aleš Kořínek
  118

  Bleskovky

  Kořínek pokazil v Rakousku závěr, Cafourek začal v Belgii v paru

  9. června 2016 – GolfExtra.cz

  Stále ve hře o cut jsou po čtvrtečních prvních kolech Aleš Kořínek s Janem Cafourkem. Kořínek začal Lyoness Open v rámci European Tour za +3 (T87), Cafourek KPMG Trophy z Challenge Tour v paru (T83). Ostatním českým hráčům se nedařilo.

 • Aleš Kořínek
  119

  Bleskovky

  Čechům se nedaří ani ve Švýcarsku, Kuňku nenapraví

  2. června 2016 – GolfExtra.cz

  Na velký průlom to nevypadá. Čeští golfisté pokračují na dalším podniku Challenge Tour v rozpačitých výkonech z domácího prostředí. Ve Švýcarsku nezahrál ani jeden z trojice tuzemských vyslanců pod par. Nejlepším z nich byl Aleš Kořínek, který v prvním kole zahrál 76 ran (+5).

 • Jordan L. Smith
  120

  Bleskovky

  Na Kunětické Hoře se skórovalo, tři Češi hráli pod par

  26. května 2016 – GolfExtra.cz

  Pořádně zostra začal na Kunětické Hoře pátý ročník turnaje D+D REAL Czech Challenge. Téměř sto golfistů se hned první den dostalo pod par hřiště. Pořadí se skóre -8 vévodí Angličan Jordan L. Smith. Dařilo se i třem Čechům. Aleš Kořínek s Janem Cafourkem zakončili kolo na -1, Vítek Novák potřeboval ještě o dvě rány méně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení