Články na téma: Aleš Kořínek

 • Aleš Kořínek
  106

  Zprávy

  Na Ypsilonce vede Kořínek. V zádech má Mrůzka s Lieserem

  29. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Na liberecké Ypsilonce se o tomto víkendu koná kvalifikace na turnaj Extec Pro Golf Tour by Czech One s názvem Extec Trophy. Po prvním ze dvou kol se v čele usadil Aleš Kořínek, na kterého ztrácí ránu česká dvojice Filip Mrůzek, Ondřej Lieser a Němec Maximilian Waltz.

 • Aleš Kořínek
  107

  Zprávy

  Co mě naštve? Když nedorazí domluvené peníze, říká Kořínek

  25. října 2016 – Honza Fait

  S turnajovou sezonou se rozloučil povedeným čistým kolem za -3. Jinak jsou ale u Aleše Kořínka pocity z roku 2016 rozporuplné. Se svými výkony až tak nespokojený nebyl, ale výsledky čekal lepší. Navíc poznává, jak těžké je být v Česku golfovým profíkem.

 • Aleš Kořínek
  108

  Zprávy

  Skvělý Kořínek sestřelil diváka, překvapil i Suchan

  18. srpna 2016 – Adam Kotrbatý

  Oba prožili hodně divoké kolo, v němž byli několikrát nahoře a několikrát psychicky dole. Přesto Daniel Suchan a Aleš Kořínek byli po prvním dnu D+D REAL Czech Masters nejlepšími českými golfisty. Ve čtvrtek shodně zahráli -1.

 • Aleš Kořínek
  109

  Bleskovky

  Kdy jindy by měli lidi přijít? ptá se Kořínek. Těší se na Westwooda

  17. srpna 2016 – Adam Kotrbatý

  Když se ohlédl za posledními výsledky, byl rozpolcený. Aleš Kořínek sice na domácích turnajích často bojuje o vítězství, v Evropě už se mu tolik nedaří. Na D+D REAL Czech Masters na Albatross přijel jen s jedním cutem na Challenge Tour.

 • Šimon Zach
  110

  Bleskovky

  Zach se na ME drží v TOP 10. Gál dal cut na Challenge Tour!

  5. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Šimon Zach dál pokračuje ve skvělé jízdě na amatérském mistrovství Evropy v Estonsku. Po třech kolech je se skóre -8 na děleném sedmém místě. V pátek se k němu přidal také profesionál Petr Gál, který dal po dvou letech cut na Challenge Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení