Články na téma: Aleš Kořínek

 • Aleš Kořínek
  6

  Zprávy

  Kořínek a Mrůzek na Challenge Tour, 21 českých golfistů na PGT

  25. srpna 2021 – ak

  Po Czech Masters se čeští golfisté opět "rozprchli" na nižší soutěže. Nejpočetnější kontingent, celkem 21 hráčů se představí na turnaji ALTEPRO Trophy 2021, který je součástí Pro Golf Tour. Aleš Kořínek startuje na podniku Challenge Tour v Nizozemsku, kde byl ještě v úterý večer první pod čarou mezi přihlášenými i Filip Mrůzek.

 • Aleš Kořínek
  7

  Zprávy

  Na závěr eso! Kořínek zakončil divoký turnaj stylově

  22. srpna 2021 – pv

  Aleš Kořínek zažíval tento týden na Albatrossu celou škálu pocitů. Nejprve na D+D REAL Czech Masters v pátek konečně prolomil bránu víkendových kol a prošel cutem. V sobotu pak zahrál hrozivě vypadajících 80 ran, a konečně v neděli trefil na nejdelším tříparu eso.

 • Aleš Kořínek
  8

  Zprávy

  Trápení i radost Kořínka. Osmdesátka mi to nezkazí

  21. srpna 2021 – pv

  Zatímco v pátek byl Aleš Kořínek hrdinou, který skvělým závěrem 2. kola proklouzl jako nejlepší Čech do víkendových kol, v sobotu se mu hra na druhé devítce rozpadla a bylo z toho hrozivě vypadajících 80 ran. Kořínek ale nechtěl, aby v něm převládlo zklamání, stejně jako Ondřel Lieser, kterému také nevyšlo 3. kolo podle představ.

 • Aleš Kořínek
  9

  Zprávy

  Senzace na Albatrossu! Na Czech Masters dali cut čtyři Češi

  20. srpna 2021 – pv

  Poprvé v historii si zahrají víkendová kola D+D REAL Czech Masters čtyři Češi. Z dopoledních flightů to byl Ondřej Lieser, který měl jistotu cutu a postupu do víkendových kol. Večer na závěr 2. kola se k němu připojili také Aleš Kořínek, Filip Mrůzek a Matyáš Zapletal. Čtyři Češi v cutu je dosavadní rekord nejen sedmi ročníků turnaje na Albatrossu, ale i celé na European Tour.

 • Aleš Kořínek
  10

  Bleskovky

  Kořínek a Bareš v top 10 na turnaji Pro Golf Tour v Německu

  9. srpna 2021 – ak

  To nejlepší na konec si na turnaji Pro Golf Tour v Německu nechali čeští golfisté Aleš Kořínek, Jakub Bareš a Michal Pospíšil. První dva se díky povedenému finálovému kolu dostali až do top 10, Pospíšil zůstal za desítkou jen těsně na dělené 11. pozici.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení