Články na téma: Aleš Kořínek

 • Jan Cafourek
  1

  Bleskovky

  Cafourek skončil na finále PGT třetí, v TOP 10 i Kořínek

  30. září 2020 – haf

  Tři vyrovnaná kola vždy pod sedmdesát ran zajistila Janu Cafourkovi konečné dělené třetí místo na finálovém turnaji Pro Golf Tour. Na Castanea Resort Championship 2020 se pak do TOP 10 probojoval také Aleš Kořínek, poslední akci sezony vyhrál Němec Philipp Mejow.

 • Aleš Kořínek
  2

  Bleskovky

  Kořínek je na Pro Golf Tour druhý! V TOP 10 je také Cafourek

  8. září 2020 – haf

  Pokud by si chtěl Aleš Kořínek splnit svůj sen a získat letos na Pro Golf Tour kartu na Challenge Tour, má už jedinou šanci - vyhrát oba dva zbývající turnaje. Na tom předposledním v rakouském Haugschlagu ale začal skvěle a po prvním kole je dělený druhý.

 • Aleš Kořínek
  3

  Zprávy

  Kořínek titul na PGT neprožíval. Chápu Tigera Woodse, říká

  10. srpna 2020 – Honza Fait

  V minulém týdnu se stal Aleš Kořínek dalším českým šampionem na Pro Golf Tour. A to dost možná po nejbláznivějším turnaji, jaký zažil. Z třídenní akce se pro něho stala akce jednodenní, během které odehrál 36 jamek, vyhrál o dvě rány, získal body do světového žebříčku, k tomu 5000 eur a začal pomýšlet na zisk karty na Challenge Tour.

 • Aleš Kořínek
  4

  Zprávy

  BOMBA! Aleš Kořínek vyhrál zkrácený turnaj PGT v Rakousku

  6. srpna 2020 – haf

  Český golf má dalšího šampiona na Pro Golf Tour! Stal se jím Aleš Kořínek, který ovládl počasím výrazně ovlivněnou akci Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten. Kořínek musel během čtvrtka odehrát obě dvě soutěžní kola, po kterých skončil na skóre -7 a vyhrál o dvě rány.

 • Filip Mrůzek
  5

  Bleskovky

  Český souboj na Penati. Mrůzek porazil v play-off Kořínka

  22. června 2020 – haf

  Tradiční turnaj Penati Pro-Am Classic letos i kvůli pandemii koronaviru nenabídl tak silné startovní pole, jako v posledních letech, přesto nakonec nabídl dramatický souboj o titul. V něm se utkali dva čeští golfisté, když se nakonec stal šampionem Filip Mrůzek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení