• Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Mickelson si otevřel dveře k návratu. Požádal i o start na LIV

  26. dubna 2022 – pv

  Phil Mickelson se přiblížil svému návratu k soutěžnímu golfu. Jeho manažer potvrdil, že je registrován jak na PGA Championship, kde by mohl obhajovat své loňské vítězství, tak i na US Open. K tomu navíc požádal PGA Tour hrát konkurenční sérii LIV Golf Invitational.

 • US Women's Open
  2

  Zprávy

  Ženské US Open konkuruje mužům. V banku je 10 milionů dolarů

  8. ledna 2022 – ak

  Turnaj US Women’s Open se řadí nejen mezi pětici ženských majorů, ale měřeno prestiží je označován za ten nejvýznamnější. Teď se jeho prestiž ještě výrazně zvýšila. Letos se totiž bude na ženském US Open hrát o neuvěřitelných 10 milionů dolarů.

 • Angel Cabrera
  3

  Bleskovky

  Tvrdý pád vítěze Masters a US Open. Jde na dva roky do vězení

  8. července 2021 – pv

  Dramatický pád na dno zažívá někdejší argentinská golfová hvězda Angel Cabrera. Dvojnásobný vítěz z majorů byl ve své domovině odsouzen ke dvěma letům vězení za napadení své bývalé partnerky. Cabrera, který všechna obvinění popírá, musí nastoupit výkon trestu okamžitě. A může být ještě hůř.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  DeChambeau silácky po US Open: Kolaps? Už mě to nezajímá

  22. června 2021 – pv

  Loňský vítěz US Open Bryson DeChambeau si prý nic nedělá ze svého propadu na poslední devítce, která ho v neděli na Torrey Pines připravila o obhajobu a druhý titul na majoru. Dokonce odmítá, že by se jednalo o kolaps, kteréžto slovo je v souvislosti s jeho počínáním skloňováno nejčastěji.

 • Louis Oosthuizen
  5

  Zprávy

  Už zase druhý. Nic nového pro zklamaného Jihoafričana

  22. června 2021 – pv

  Jon Rahm si v neděli v Torrey Pines užíval dosud nepoznaný pocit vyhrát major, když triumfoval na US Open. Za to Louis Oosthuizen neprožíval nového vůbec nic. Samostatný nebo dělený druhý právě skončil na jednom z turnajů velké čtyřky už pošesté v kariéře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení