• US Open
  1

  Bleskovky

  Bez fanoušků bude i US Open, na WGC mohou alespoň sponzoři

  30. července 2020 – haf

  Také druhý z letošních tří mužských golfových majorů bude bez přítomnosti fanoušků. Po PGA Championship v příštím týdnu potkává stejný, ale očekávaný osud také US Open, které se uskuteční v týdnu od 14. do 20. září na hřišti Winged Foot Golf Clubu.

 • US Open
  2

  Bleskovky

  USGA letos ruší všechny své kvalifikace, i ty pro US Open

  20. května 2020 – haf

  Tisíce golfistů, kteří chtěli letos udělat díru do světa nejen na US Open, si musí nechat zajít chuť. Kvůli pandemii koronaviru COVID-19 se organizace USGA rozhodla zrušit své letošní kvalifikace, a to pro všechny své čtyři zbývající šampionáty, které uspořádá.

 • Brooks Koepka
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Koepku ostříhala přítelkyně, raději má kulicha

  25. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Stejně jako v Česku nezajdou si ani Američané k holiči. Brooks Koepka se proto svěřil do rukou své přítelkyně Jeny Sims. Jak se ukázalo, je určitě lepší herečka než kadeřnice.

 • Masters vlajka
  4

  Zprávy

  To bude jízda! Nové termíny majorů i další odložené akce

  7. dubna 2020 – haf

  Golfoví fanoušci sice začínají pomalu ale jistě trpět abstinenčními příznaky, protože už to bude skoro měsíc, co nemohou sledovat živé přímé přenosy svého oblíbeného sportu, ale druhá polovina roku jim jejich momentální trápení vrchovatě vynahradí. Bude to jízda!

 • Viktor Hovland
  5

  Zprávy

  Jemu už to nepomůže, mladý Nor však změnil politiku USGA

  7. srpna 2019 – pv

  Vejít toto nové pravidlo v platnost už před právě končící sezónou, byl by stále ještě úřadující šampion US Amateur z roku 2018 Viktor Hovland už hráčem PGA Tour. Jenže není, a tak musí o kartu bojovat v Korn Ferry Tour Finals. Jeho následovníci už muset nebudou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení