• Angel Cabrera
  1

  Bleskovky

  Tvrdý pád vítěze Masters a US Open. Jde na dva roky do vězení

  8. července 2021 – pv

  Dramatický pád na dno zažívá někdejší argentinská golfová hvězda Angel Cabrera. Dvojnásobný vítěz z majorů byl ve své domovině odsouzen ke dvěma letům vězení za napadení své bývalé partnerky. Cabrera, který všechna obvinění popírá, musí nastoupit výkon trestu okamžitě. A může být ještě hůř.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Zprávy

  DeChambeau silácky po US Open: Kolaps? Už mě to nezajímá

  22. června 2021 – pv

  Loňský vítěz US Open Bryson DeChambeau si prý nic nedělá ze svého propadu na poslední devítce, která ho v neděli na Torrey Pines připravila o obhajobu a druhý titul na majoru. Dokonce odmítá, že by se jednalo o kolaps, kteréžto slovo je v souvislosti s jeho počínáním skloňováno nejčastěji.

 • Louis Oosthuizen
  3

  Zprávy

  Už zase druhý. Nic nového pro zklamaného Jihoafričana

  22. června 2021 – pv

  Jon Rahm si v neděli v Torrey Pines užíval dosud nepoznaný pocit vyhrát major, když triumfoval na US Open. Za to Louis Oosthuizen neprožíval nového vůbec nic. Samostatný nebo dělený druhý právě skončil na jednom z turnajů velké čtyřky už pošesté v kariéře.

 • Lee Westwood
  4

  Zprávy

  Narušitel na US Open! Westwood reagoval geniálně

  22. června 2021 – pv

  Zajímavá scéna byla minulý týden k vidění na US Open v Torrey Pines, když jeden z diváků narušil obvyklý kolorit golfového turnaje tím, že v ženském převlečení s duhovou vlajkou vběhl na 13. jamku s holí. Než byl zajištěn ochrankou, stihl odpálit dva míčky a předvést pár tanečků.

 • Jon Rahm, manželka Kelley a syn Kepa
  5

  Zprávy

  Jon Rahm: Miluju Torrey Pines a Torrey Pines miluje mě

  21. června 2021 – ak

  Torrey Pines je pro Jona Rahma místem zaslíbeným. Vyhrál tady první turnaj PGA Tour, nyní US Open a premiérový major. Na nedalekém útesu přijala před časem jeho současná manželka Kelley nabídku k sňatku. Co víc by ještě mohl 26letý Španěl v Torrey Pines získat?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení