• Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Více než tisíc slov. Woods ukázal plný švih

  2. prosince 2021 – pv

  Po měsících mlčení od únorové vážné autonehody je nyní Tiger Woods opět v centru pozornosti. I ty nejpozitivnější zprávy, které pustil do světa, však nenahradí vidět ho naplno švihat holí. Přípravu na svůj návrat nešidí ani jako hostitel na svém turnaji Hero World Challenge.

 • Henrik Stenson a Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Tiger jen jako hostitel, ale nabízí hvězdné startovní pole

  2. prosince 2021 – ak

  Ve startovním poli figuruje sice jen dvacítka hráčů, ale co jméno, to pojem a příběh. I tak je možné stručně popsat obsazení turnaje Hero World Challenge, jehož hostitelem je od 2. do 5. prosince na hřišti Albany Golf na Bahamách bývalý první hráč světa Tiger Woods.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Hodiny tikají, nemládnu, říká Woods. V St. Andrews ale chce hrát

  1. prosince 2021 – ak

  Ve čtvrtek startuje turnaj Hero World Challenge, jehož hostitelem je Tiger Woods. A měl napilno už před jeho zahájením. Poprvé od únorové těžké autonehody hovořil s médii o svém léčení, návratu ke golfu i o tom, že by rád hrál v St Andrews na The Open v příštím roce.

 • Tiger Woods a jeho syn Charlie
  4

  Zprávy

  Zahraje si Woods opět se svým synem? Místo mu na turnaji drží

  29. listopadu 2021 – ak

  Naposledy si Tiger Woods zahrál golf na turnaji PNC Championship loni v prosinci. Tehdy nastoupil na akci, na níž hrají špičkoví hráči se svým rodinným příslušníkem, po boku svého syna Charlieho. Teď pořadatelé doufají, že Woods bude po roce na turnaji hrát opět.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Jsou vypsané první kurzy na to, že Woods vyhraje Masters 2022

  28. listopadu 2021 – haf

  Stačilo jedno třívteřinové video švihu Tigera Woodse, a golfový svět je zase vzhůru nohama. Sice o Tigerově stavu stále nic kloudného nevíme, ale stačí nám všem zjištění, že může trefit balón. A okamžitě se začíná spekulovat, jak to bude s příštím Masters. Na Woodsovo vítězství jsou dokonce vypsány první kurzy a vůbec nejsou špatné.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení