• Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Fanoušci budou moci na Houston Open. Uvidí také Woodse?

  27. října 2020 – haf

  V tomto týdnu na Bermuda Championship budou mít možnost vyrazit na PGA Tour první fanoušci od březnového přerušení série kvůli pandemii koronaviru COVID-19. Na některé se přitom dostane také v příštím týdnu v Houstonu a ti dokonce možná uvidí Tigera Woodse.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Spilková i Woods se trápili, jsou (před)poslední

  23. října 2020 – haf

  Pokud patříte mezi ty golfové fanoušky, kteří drží palce Kláře Spilkové a Tigeru Woodsovi, tak jste si čtvrteční pozdní večer a noc příliš neužili. Woods vstoupil do turnaj ZOZO Championship jako obhájce kolem za 76 ran (+4) a je předposlední, Spilková je pak po výsledku 80 ran (+8) na Drive On Championship dokonce na posledním místě.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Tigera Woodse čeká obhajoba, získá rekordní 83. titul?

  21. října 2020 – haf

  Poprvé od minutého cutu na US Open se fanouškům ukáže Tiger Woods v oficiálním turnaji PGA Tour. V tomto týdnu bude obhajovat titul na ZOZO Championship a zdá se, že na lepší místě by o svůj rekordní 83. titul na PGA Tour usilovat ani nemohl.

 • Tiger Woods a Henrik Stenson
  4

  Bleskovky

  Turnaj Woodse na Bahamách byl kvůli pandemii letos zrušen

  20. října 2020 – haf

  Pokud jste se jako každý rok těšili na tradiční turnaj Tigera Woodse na Bahamách, máte smůlu. Letošní Hero World Challenge totiž byla kvůli pandemii karonaviru COVID-19 zrušena.

 • putter Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Rekordní suma! Za kolik se prodal náhradní putter Woodse?

  29. září 2020 – haf

  Tiger Woods překonal další rekord, i když tentokrát na tom neměl v danou chvíli příliš velký podíl. O víkendu byl v aukci prodán jeho záložní putter Scotty Cameron Newport 2 za neuvěřitelných 154 928 dolarů, což je nejvyšší suma, jaká kdy byla za putter zaplacena.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení