• Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  Rory McIlroy prozradil detaily o Woodsově operaci, co řekl?

  21. ledna 2021 – haf

  Rory McIlroy se stal na pár minut tiskovým mluvčím Tigera Woodse. To když se ho novináři v Abú Zabí před turnajem European Tour zeptali, jestli něco neví o Woodsově páté operaci zad. A on věděl.

 • GettyImages-1292297482 (2).jpg
  2

  Zprávy

  Tiger Woods má za sebou další operaci zad. Není jasné, kdy se vrátí

  20. ledna 2021 – haf

  I když to vypadalo, že si Tiger Woods loňskou akci PNC Championship se svým synem Charliem pouze užíval, trpěl během ní bolestí. Nenechával to však na sobě znát. Nyní ale konečně prozradil, že po ní musel na už pátou operaci zad a není jasné, kdy bude opět hrát.

 • Tiger HBO
  3

  Bleskovky

  Nový dokument HBO o Tigerovi? Lascivní, říká jeho agent

  14. ledna 2021 – haf

  Diváci HBO mají možnost sledovat v lednu nový dvoudílný dokument s jednoduchým názvem - TIGER. Jelikož nejde o dokument přírodovědný, ale životopisný, je vám asi jasné, jaké je jeho hlavní téma. Je zde ale jeden problém - není autorizovaný.

 • Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  Tiger Woods a Rory McIlroy ukázali drivery pro rok 2021

  6. ledna 2021 – haf

  Jejich premiérový start v roce 2021 se blíží. Nepřijde sice v tomto týdnu na Turnaji šampionů PGA Tour, ale i tak se už fanoušci Tigera Woodse a Roryho McIlroye nemohou dočkat, až své miláčky uvidí po zimní pauze v akci. Ti jim nyní představili své nové drivery.

 • Tiger a Charlie Woods
  5

  Bleskovky

  OBRAZEM: Jak Charlie a Tiger Woodsovi ovládli akci otců a synů

  22. prosince 2020 – haf

  Nezvítězili, přesto byli pro mnohé největšími šampiony víkendového turnaje PNC Championship, který je tradičním předvánočním golfovým soubojem týmů složených převážně z otců a synů. Tiger Woods se svým 11letým synem Charliem ukázali kouzlo golfu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení