• Tom Brady
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Úžasný hole out Toma Bradyho do birdie

  25. května 2020 – haf

  Prožíval něco, na co není vůbec zvyklý. Byl čistě fakticky nejhorším hráčem na hřišti. Pak ale ukázal, že je přesto výjimečným sportovcem. Tom Brady předvedl jednoznačně ránu dne během akce The Match 2, přesto musel s Philem Mickelsonem přijmout porážku.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  OBRAZEM: Nejlepší fotky z další bitvy Tigera s Leftym

  25. května 2020 – haf

  Měla to být velká golfová show, kterou lehce spláchlo nepříznivé počasí. Nad Floridu v neděli odpoledne dorazil vytrvalý déšť, který však nezabránil v další bitvě Tigera Woodse s Philem Mickelsonem, ze které tentokrát vyšel vítězně Tiger.

 • The Match 2
  3

  Zprávy

  Déšť show nezastavil. The Match 2 ovládl Woodsův tým

  25. května 2020 – haf

  Druhé vydání exhibiční akce The Match, která se tentokrát konala výhradně na dobrou věc, ovládl Tiger Woods se svým parťákem Paytonem Manningem. V neděli večer porazili o jamku Phila Mickelsona s Tomem Bradym, na pomoc pro boj s pandemií koronaviru COVID-19 pak bylo vybráno 20 milionů dolarů.

 • Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  Woods bude kapitánem v Ryder Cupu, šeptá se mezi hráči

  22. května 2020 – haf

  Aktuálním rydercupovým tématem je sice to, zda se letos vůbec bude ve Whistling Straits hrát, a jestli s diváky nebo bez, mezi americkými hráči ale jede šeptanda s ohledem na další ročník. Pro rok 2022 by se totiž prý mohl stát kapitánem amerického týmu Tiger Woods.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Moc jsem běhal, zničilo to mé tělo, přiznává Woods

  4. května 2020 – haf

  Tiger Woods je symbolem změny golfu v maximálně atletický sport. Když v roce 1996 rozvířil jeho vody, vypadal trochu jako z jiného světa. Ten golfový si ale začal podmaňovat i díky svému nekonečnému cvičení, dnes by už ale možná nebyl podle vlastních slov tak horlivý.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení