• Brooks Koepka a Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Koepka má problém s Ryder Cupem a věří, že překoná Woodse

  15. září 2021 – ak

  Brooks Koepka je hráčem, kterému sebevědomí rozhodně nechybí. Naposledy to potvrdil tím, když prohlásil, že je přesvědčený o tom, že dostihne Tigera Woodse a jeho patnáct titulů z majorů. A možná překoná i rekordních osmnáct titulů Jacka Nicklause. Prozradil i to, že má docela problémy srovnat se s týmovým formátem Ryder Cupu.

 • Tiger Woods a Steve Stricker
  2

  Zprávy

  Jak je Woodsovi? Stricker naservíroval dobrou i špatnou zprávu

  13. září 2021 – ak

  Dobrou i špatnou zprávu měl pro golfové příznivce Steve Stricker, když vysvětloval roli Tigera Woodse v letošním utkání Ryder Cupu. Tou špatnou je, že vítěz patnácti majorů nebude ani v roli asistenta kapitána, tou dobrou je, že se jeho zdravotní stav lepší.

 • Phil Mickelson a Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Mickelson asistentem pro Ryder Cup. Woods v týmu USA nebude

  2. září 2021 – pv

  Phil Mickelson ani letos Ryder Cup nevynechá. Poprvé od roku 1995 však nikoliv jako hráč, ale jako asistent, za kterého si ho vybral kapitán týmu USA Steve Stricker společně s Fredem Couplesem. Již dříve byli jako asistenti jmenováni Zach Johnson, Davis Love III. a Jim Furyk.

 • Jack Nicklaus a Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Vrátí se ještě Tiger Woods? Jack Nicklaus si je jist, že ano

  1. září 2021 – ak

  Uplynulo už šest měsíců od okamžiku, kdy Tiger Woods skončil po děsívé autonehodě s mnohačetnými vážnými zraněními v nemocnici v Los Angeles. Stejně dlouho trvá i čekání na jeho uzdravení a především na návrat ke golfu. O tom, že se vrátí, je přesvědčený i jeho přítel a golfová legenda Jack Nicklaus.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Krátká hra, dlouhé peníze. Platilo to i pro Tigerův putter

  30. srpna 2021 – ak

  Tiger Woods sice už nějaký čas na golfových hřištích absentuje, ale jeho jméno a vše s ním spojené stále jako magnet přitahuje pozornost. Platilo to i pro aukci jeho slavného putteru, byť náhradního, který se vydražil za rekordních téměř 400 tisíc dolarů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení