• Hideki Matsuyama
  1

  Bleskovky

  Podle Woodse ovlivní vítězství Matsuyamy celý golfový svět

  12. dubna 2021 – ak

  Hideki Matsuyama se v neděli postaral o nové zápisy do golfové historie – jako první japonský golfista triumfoval na některém ze čtveřice majorů a jako první asijský hráč zvítězil na Masters. Sklízel za to uznání a respekt od řady osobností. Včetně Tigera Woodse.

 • Havarovaný vůz Tigera Woodse
  2

  Bleskovky

  Tiger Woods si po nehodě v Los Angeles myslel, že je na Floridě

  10. dubna 2021 – haf

  Dvaadvacetistránková policejní zpráva o nehodě Tigera Woodse poodhaluje další detaily z bouračky, která se mohla stát golfové legendě osudnou. Tiger z ní ale naštěstí vyvázl "jen" s pochroumanou pravou nohou a dalšími, spíše povrchovými zraněními.

 • Havarovaný vůz Tigera Woodse
  3

  Zprávy

  Policisté prozradili, jakou rychlostí jel Tiger Woods před nehodou

  8. dubna 2021 – ak

  Vyšetřování únorové těžké autonehody Tigera Woodse je na konci. Za primární faktor havárie byla označena nepřiměřená rychlost a neschopnost projet bezpečně inkriminovaný úsek silnice. Woods jel v úseku s rychlostním limitem 72 km/h téměř dvojnásobnou rychlostí.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woodse "léčí" i jeho děti. Nejasnosti kolem nehody stále trvají

  21. března 2021 – ak

  Jak je na tom Tiger Woods? Jak postupuje jeho léčení a je něco nového ve vyšetřování jeho autohavárie? A odpovědi? Woods se po zranění a operaci zotavuje doma a užívá si toho, že může být se svými dětmi. Ve vyšetřování havárie se objevilo několik nových poznatků.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Český Golf Channel odvysílá exkluzivně film o Woodsovi. Jak na tom teď Tiger je?

  17. března 2021 – haf

  Čeští golfoví fanoušci se konečně dočkají. Ceněný dokumentární film "Tiger Woods - Chasing History" konečně mohou zhlédnout v češtině, v premiéře ve čtvrtek 18. března od 20:30 na Golf Channelu. A jak na tom teď Tiger po vážné dopravní nehodě vlastně je?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení