• Shane Lowry a Claret Jug
  26

  Zprávy

  Jejda! Shane Lowry se přiznal, že poškodil Claret Jug

  26. května 2021 – ak

  Vracet vítěznou trofej, zvlášť takovou, jakou je Claret Jug za triumf na The Open, to se nechce nikomu. Ani Shane Lowry není výjimkou. A to měl v držení tenhle džbánek na klaret o dvanáct měsíců déle, než je obvyklé. Užíval si trofeje bezezbytku, někdy nejspíš až příliš.

 • The Open 2019
  27

  Zprávy

  The Open bude v létě i s mnoha fanoušky, věří šéf R&A

  11. května 2021 – pv

  The R&A věří, že The Open otevře brány fanouškům, a to ne pouze jen nějakému symbolickému počtu. Výkonný ředitel Martin Slumbers to uvedl v prohlášení, ve kterém podává informace, jak probíhají přípravy na 149. ročník britského majoru v Royal St George’s.

 • The Open Championship
  28

  Bleskovky

  R&A rozhodla o osudu letošního The Open. Bude, nebo ne?

  2. února 2021 – haf

  V minulém roce bylo The Open jediným golfovým majorem, který byl pro rok 2020 zrušený. Letos by se ale něco podobného opakovat nemělo. Šéf R&A Martin Slumbers prozradil, že letos se nejstarší golfový turnaj bude konat ať už s fanoušky, nebo bez nich.

 • Tom Weiskopf
  29

  Bleskovky

  Bývalý šampion The Open Weiskopf má rakovinu slinivky

  12. prosince 2020 – haf

  Tom Weiskopf, šestnáctinásobný šampion PGA Tour a vítěz The Open z roku 1973, jde do jedné z nejtěžších bitev ve svém životě. Neproběhne přitom na golfovém hřišti, ale v nemocnici. Doktoři totiž 78letému Američanovi diagnostikovali rakovinu slinivky.

 • The Open Championship
  30

  Bleskovky

  Známe hřiště, kde se bude hrát The Open v letech 2023 a 2024

  8. prosince 2020 – haf

  V tomto roce jsme se The Open kvůli pandemii koronaviru nedočkali. Nejstarší golfový major byl jako jediný z turnajů velké čtyřky přeložen na příští rok, a tak hráči vyrazí do Royal St George’s až v příštím roce. Nyní už víme, kde se bude hrát i v dalších třech letech.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení