• Collin Morikawa
  6

  Zprávy

  The Open vyhrál Morikawa a slaví druhý major titul

  18. července 2021 – haf

  Collin Morikawa v neděli v Royal St. Georges potvrdil, že se narodil pro velký golf. Ve svých teprve 24 letech vyhrál svůj druhý major, když po loňském vítězství na PGA Championship přidal titul také na The Open. Finálové kolo zvládl bez chyby a vyhrál o dvě rány. Při svém debutu!

 • Dustin Johnson
  7

  Bleskovky

  VIDEO: JAUVAJS! DJ trefil maršála, bylo z toho bogey

  18. července 2021 – haf

  Po druhém kole ještě mohl Dustin Johnson pomýšlet na své první vítězství na The Open, po tom třetím je ze hry venku. V sobotu se mu totiž nedařilo, což pocítil i jeden z maršálů v Royal St. George's.

 • Louis Oosthuizen
  8

  Zprávy

  Oosthuizen drží těsný náskok, nahánějí ho zámořští hráči

  17. července 2021 – haf

  Louis Oosthuizen i nadále sní svůj letošní sen o vyhraném majoru. Poté, co skončil druhý jak na PGA Championship, tak US Open, je na The Open ve vedení i po třetím kole. Jeho náskok je ale před finále minimální, před Collinem Morikawou vede se skóre -12 o ránu.

 • Leah Totton
  9

  Bleskovky

  Hraje o titul na The Open, fandí mu krásná vítězka reality show

  17. července 2021 – haf

  Jihoafričan Justin Harding je dvojnásobným šampionem European Tour a v tomto týdnu má velmi dobře rozehrané The Open. Po dvou kolech je se skóre -6 dělený sedmý a my chápeme, že mu to tak jde. Aby také ne, když ho přímo na místě podporuje Leah Totton.

 • Brooks Koepka
  10

  Bleskovky

  Koepka si na The Open rýpl do DeChambeaua. Co řekl?

  17. července 2021 – haf

  Slovní bitva mezi Brooksem Koepkou a Brysonem DeChambeauem nekončí a nezastavila ji ani cesta přes Atlantik na The Open. V pátek opět přilil trochu oleje do ohně Koepka, který si neodpustil možnost svého rivala trochu popíchnout po povedeném druhém kole.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení