• The Open Championship
  1

  Bleskovky

  R&A rozhodla o osudu letošního The Open. Bude, nebo ne?

  2. února 2021 – haf

  V minulém roce bylo The Open jediným golfovým majorem, který byl pro rok 2020 zrušený. Letos by se ale něco podobného opakovat nemělo. Šéf R&A Martin Slumbers prozradil, že letos se nejstarší golfový turnaj bude konat ať už s fanoušky, nebo bez nich.

 • Tom Weiskopf
  2

  Bleskovky

  Bývalý šampion The Open Weiskopf má rakovinu slinivky

  12. prosince 2020 – haf

  Tom Weiskopf, šestnáctinásobný šampion PGA Tour a vítěz The Open z roku 1973, jde do jedné z nejtěžších bitev ve svém životě. Neproběhne přitom na golfovém hřišti, ale v nemocnici. Doktoři totiž 78letému Američanovi diagnostikovali rakovinu slinivky.

 • The Open Championship
  3

  Bleskovky

  Známe hřiště, kde se bude hrát The Open v letech 2023 a 2024

  8. prosince 2020 – haf

  V tomto roce jsme se The Open kvůli pandemii koronaviru nedočkali. Nejstarší golfový major byl jako jediný z turnajů velké čtyřky přeložen na příští rok, a tak hráči vyrazí do Royal St George’s až v příštím roce. Nyní už víme, kde se bude hrát i v dalších třech letech.

 • Shane Lowry, The Open
  4

  Zprávy

  Kdo měl přijet na Czech Masters? Vítěz The Open a bývalé světové jedničky

  30. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  V polovině března se rozhodlo o odložení Czech Masters na příští rok. Oznámení promotérské společnosti přišlo v době, kdy se rozjela omezení v souvislosti s koronavirovou pandemii. Tou dobou už byl hotový seznam hvězd, které mohly v srpnu dorazit.

 • Nick Faldo
  5

  Bleskovky

  Faldo chce zakázat týčkování, aby se zkrátily drivy

  29. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Legendární anglický golfista Nick Faldo se pustil do boje proti dlouhým drivům. Navrhuje hned dva způsoby, jak je zkrátit. Zmenšit hlavu driverů a zakázat týčkování.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení