• The Open v St. Andrews
  1

  Bleskovky

  150. The Open v St. Andrews ještě nezačalo a už láme rekordy

  27. dubna 2022 – ak

  Letošní 150. ročník The Open Championship se vrací do domova golfu v St. Andrews, a byť se hraje až v červenci, už je teď je prakticky jisté, že padne divácký rekord v celé historii nejstaršího ze čtveřice majorů. Pořadatelé počítají s návštěvou přes 290 tisíc diváků.

 • Greg Norman
  2

  Zprávy

  Norman chce hrát na 150. The Open. U R&A však narazil

  24. dubna 2022 – pv

  Greg Norman se momentálně zabývá především tím, jak se saúdskou bezednou dolarovou studnou narušit zavedené světové golfové pořádky. S podobnou 'citlivostí' se nyní domáhá i startu na letošním jubilejním 150. The Open v St. Andrews. Odezva R&A je ale vlažná.

 • St. Andrews
  3

  Zprávy

  Odpočet 150. The Open v St. Andrews zahájila velkolepá show

  29. března 2022 – pv

  150 dní před 150. The Open v St. Andrews se v domovině golfu odehrála velká slavnost, kterou R&A zahájila odpočet letošního jubilejního vydání nejstaršího majoru v historii. Na ikonickou klubovnu The Royal And Ancient Golf Clubu se vysílala spektakulární světelná a zvuková projekce.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  DeChambeau chce zničit Old Course. Asi budu bombardovat

  25. ledna 2022 – pv

  Škody Old Course, které by mohl Bryson DeChambeau a jemu podobní hráči nadělat hřišti při letošním 150. The Open v St. Andrews, to je téma, které před týdnem nastolil legendární Skot Colin Montgomerie. Teď se k tématu vyjádřil i samotný americký ranař.

 • Old Course v St. Andrews
  5

  Zprávy

  Konec The Open v St. Andrews? Blíží se to, varuje skotská legenda

  20. ledna 2022 – pv

  Skot Colin Montgomerie se obává, že velcí ranaři způsobí vyřazení Old Course v St. Andrews z rotace The Open. Domov golfu bude letos hostit 150. vydání nejstaršího majoru a osminásobný vítěz Order of Merit na European Tour se domnívá, že by to mohlo být naposled.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení