• John Daly
  266

  Bleskovky

  VIDEO: Jak Daly s cigárkem odpaloval do Vltavy a ukázal zadek

  17. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Byla to hodně netradiční podívaná pro golfové fanoušky a vlastně i netradiční akce pro hráče samotné. Přeci jen, jak často se vám poštěstí odpalovat na plovoucí green uprostřed historické části města, jako je Praha?

 • Thomas Pieters
  267

  Zprávy

  Z olympijského Ria do Prahy. Bramborový Pieters tuší: Tohle bude boj

  17. srpna 2016 – Hynek Just

  Tenhle čtyřiadvacetiletý kluk z Belgie s trochu floutkovskou vizáží má zas o důvod víc se snažit na Albatrossu tento týden zabodovat. Krom toho, že bude chtít obhájit loňské vítězství na D+D Real Czech Masters, což ne že by samo o sobě nestačilo, jistě se bude chtít ještě chvíli udržet v povědomí golfových fandů celého světa – z olympiády v Riu se vrátil jako jeden ze čtyř nejsledovanějších golfistů. A nebylo by tomu tak, nebýt Czech Masters!

 • Jamie Donaldson a Lee Westwood
  268

  Zprávy

  Tee timy Čechů, Slováků a největších hvězd na Czech Masters

  17. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Už jen den zbývá do startu třetího ročníku D+D REAL Czech Masters a hráči tak vědí, s kým půjdou ve flightech v úvodních dvou kolech. Z českých hráčů se má na co těšit Filip Mrůzek, který vyrazí na hřiště s Johnem Dalym. I ostatní ale čekají zajímaví spoluhráči.

 • Exhibice na Vltavě
  269

  Zprávy

  Žbluňk i potlesk! V Praze se hrál golf na Vltavě pod Karlovým mostem

  16. srpna 2016 – Honza Fait

  Je úterý odpoledne, jdete si po Karlově mostě a najednou slyšíte FORE! Ne, nemáte slyšiny ani jste si na sluníčku nedali o pivko víc. Do Prahy totiž dorazilo Czech Masters, které letos zavítalo nejen na Albatross, ale i k Vltavě.

 • Albatross
  270

  Bleskovky

  Velká soutěž s Czech Masters o ceny za 500 000 - vyhlášení

  16. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Od poloviny července do začátku srpna jste mohli soutěžit s námi a Czech Masters o ceny v hodnotě 500 000 korun. Přinášíme přehled hlavních výherců, kteří získali atraktivní věcné ceny, nebo zážitky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení