1

Zprávy

Zapletal po Czech Masters: Tohle je pro mě velká vzpruha

25. srpna 2021 – pv

Matyáš Zapletal byl minulý týden součástí velkého českého úspěchu na D+D REAL Czech Masters, když jako jeden ze čtyř domácích hráčů prošel cutem. Zároveň si tak poprvé v kariéře zahrál na vrcholné evropské scéně finálová kola, což je pro něj největší úspěch v profesionální kariéře i velké povzbuzení.

• Filip Mrůzek
    2

Zprávy

Konečně jsem asi dospěl, říká Filip Mrůzek "model ročník 2021"

24. srpna 2021 – ak

Jako jediný z českých golfistů prošel Filip Mrůzek už třikrát cutem na turnaji D+D REAL Czech Masters. Dvakrát v letech 2015 a 2016 z toho ale byly spíš rozpaky. Až na třetí pokus to vyšlo a byl z toho nejlepší výsledek českého hráče na turnaji European Tour.

• Johannes Veerman
    3

Zprávy

Vítězi Czech Masters pomohla i inspirace Tigerem Woodsem

23. srpna 2021 – ak

Turnaj D+D REAL Czech Masters je místem zaslíbeným pro hráče, kteří sní o premiérovém titulu na European Tour. V předchozích šesti ročnících slavili na Albatrossu své první vítězství čtyři golfisté. Letos se k nim přidal v pořadí pátý Johannes Veerman. A prozradil, že se na cestě za titulem se inspiroval Tigerem Woodsem.

• Ondřej Lieser
    4

Zprávy

Jen bojuju a zachraňuju se. Potřebuju klidné kolo, ví Lieser

Když Ondřej Lieser v úvodním kole D+D REAL Czech Masters po boku hvězdných golfistů Henrika Stensona a Padraiga Harringtona zahrál parádní kolo čtyři rány pod par, zdálo se, že našel ztracenou formu a pohodu, která ho loni na podzim dovedla k triumfu na Challenge Tour. Jenže další tři kola byla znovu návratem do stavu hledání.

5

Zprávy

Czech Masters vyhrál Američan Veerman. Mrůzek skončil dvanáctý

22. srpna 2021 – pv

Američan Johannes Veerman si odváží z Albatrossu skvělé zážitky a vzpomínky. V neděli tu totiž v 29 letech vyhrál svůj první turnaj European Tour, když v 7. ročníku D+D REAL Czech Masters o dvě rány porazil Fina Tapia Pulkkanena a krajana Seana Crockera. Henrik Stenson skončil dělený čtvrtý. Historický úspěch pro český golf zaznamenal na European Tour Filip Mrůzek.