• Fanoušci na Czech Masters
  1

  Zprávy

  Jak na Czech Masters? Opět je spousta možností jak jít "zadara"

  22. července 2021 – haf

  Přesně za měsíc, 22. srpna, bude finálovým kolem vrcholit letošní v pořadí už sedmý ročník D+D REAL Czech Masters. A vy můžete být u toho a dokonce jako již tradičně zadarmo.

 • Henrik Stenson
  2

  Zprávy

  Stenson a jeho golfová i životní kariéra jako na horské dráze

  14. července 2021 – ak

  Kariéra Henrika Stensona rozhodně není a nebyla idylickou procházkou růžovou zahradou. A když ano, nezřídka se dokázaly trny oněch růží hodně bolestivě a hluboko zaseknout. To nic nemění na tom, že sbírka toho, co 45letý Švéd v golfu dokázal nasbírat, je opravdu skvostná.

 • Henrik Stenson
  3

  Zprávy

  BOMBA! Henrik Stenson přijede na Czech Masters

  13. července 2021 – haf

  Sedmý ročník D+D REAL Czech Masters ohlásil svou největší hvězdu. Na Albatross letos v srpnu dorazí Henrik Stenson, který se tak představí vůbec poprvé českým golfovým fanouškům. Dalšími plánovanými hvězdami turnaje European Tour, který se uskuteční od 19. do 22. srpna, jsou Pádraig Harrington nebo Thomas Pieters. Chybět nebude ani česká špička v čele s Ondřejem Lieserem.

 • Petr Dědek
  4

  Zprávy

  Petr Dědek o Czech Masters, hvězdách i Ryder Cupu v Česku

  21. června 2021 – ak

  Jaké hvězdy se objeví na vrcholu golfové sezony v Česku, tedy na turnaji D+D REAL Czech Masters na Albatrossu? Uvítá Česko někdy v budoucnu Ryder Cup? Nejen na to, ale i na další aktuální otázky z prostředí golfu odpovídal majitel společnosti Relmost Petr Dědek.

 • Padraig Harrington
  5

  Zprávy

  Harrington válel v Kiawah Island, bude hrát i na Czech Masters

  24. května 2021 – ak

  Phil Mickelson nebyl jediným ze "starých pánů", který se v Kiawah Island postavil věku a soupeřům leckdy o dvě generace mladším. Tím druhým byl jen o rok mladší, stále ještě 49letý Padraig Harrington, který se v srpnu představí i na D+D Real Czech Masters na Albatrossu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení