• Czech Challenge
  21

  Zprávy

  Challenge Tour odhalila kalendář turnajů, Relmost jich pořádá nejvíce

  26. února 2019 – haf

  Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, ale i další čeští hráči, kteří budou na Challenge Tour startovat díky pozvánkám, si mohou plánovat svůj kalendář. Druhá evropská liga totiž zveřejnila seznam turnajů, které letos golfistům nabídne. Hned tři z nich pořádá Relmost.

 • Penati
  22

  Zprávy

  Challenge Tour se bude hrát na Kaskádě, vrací se slovenské Penati

  6. prosince 2018 – haf

  Vůbec poprvé v historii bude promotérská společnost Relmost pořádat během jediného roku hned čtyři turnaje pod hlavičkou European Tour. Vedle už šestého ročníku D+D REAL Czech Masters to totiž v roce 2019 budou i tři turnaje Challenge Tour.

 • Minkyu Kim
  23

  Zprávy

  Korejec se na Kuňce zapsal do historie, chyby mu pomáhaly

  28. května 2018 – Honza Fait

  Pod Kunětickou horou se v uplynulém týdnu psala golfová historie. A to nejen tím, že na D+D REAL Czech Challenge vůbec poprvé dalo cut pět českých hráčů. Světový význam má zápis vítěze - Minkyu Kim se v neděli stal vůbec nejmladším evropských šampionem v dějinách.

 • Filip Mrůzek
  24

  Zprávy

  Nejlepší Češi na Kuňce byli Mrůzek a Zach, vyhrál 17letý Korejec

  27. května 2018 – Honza Fait

  Filip Mrůzek doufal v lepší nedělní výkon, Šimon Zach si naopak těžko mohl představit lepší. Ve finále to pro oba dva znamenalo na D+D REAL Czech Challenge se skóre -7 dělené 25. místo. Z vítězství se na Kunětické Hoře radoval teprve 17letý Korejec Minkyu Kim (-20).

 • Aleš Kořínek
  25

  Zprávy

  Velký český golfový den! Na Kuňce dalo cut PĚT Čechů

  25. května 2018 – Honza Fait

  Tak tohle ještě český golf nepamatuje! Na sedmém ročníku turnaje D+D REAL Czech Challenge dalo hned pět domácích hráčů cut. O víkendu si pod Kunětickou horou zahrají Filip Mrůzek, Aleš Kořínek, Jan Cafourek, Daniel Suchan a amatér Šimon Zach.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení