• Filip Jakubčík
  16

  Zprávy

  V 15 letech na Challenge Tour: Vůbec nevím, co mám čekat

  21. května 2019 – Honza Fait

  Bude nejméně zkušeným českým hráčem na letošní D+D REAL Czech Challenge, nervozitu ale necítí. Stále ještě 15letý amatér Filip Jakubčík se na svou premiéru na Challenge Tour těší, i když přiznává, že vůbec netuší, co ho čeká. Jedno je ale jisté, bude to zkouška.

 • Michal Pospíšil
  17

  Bleskovky

  Na Kaskádě si zahrají i Pospíšil a nejlepší slovenský amatér

  20. května 2019 – haf

  Celkem 14 Čechů a dva Slováci si tento týden zahrají D+D REAL Czech Challenge na Kaskádě. Na poslední chvíli byli do startovní listiny dopsáni český profík Michal Pospíšil a slovenský amatér Pavol Mach.

 • Matyáš Zapletal
  18

  Bleskovky

  ČGF nominovala na Challenge Tour na Kaskádě tři amatéry

  17. května 2019 – haf

  Počet českých jmen ve startovní listině D+D REAL Czech Challenge, která se v příštím týdnu uskuteční premiérově na brněnské Kaskádě, stoupl na třináct. Již dříve oznámenou desítku domácích hráčů doplnili tři amatéři, které nominovala Česká golfová federace.

 • Aleš Kořínek
  19

  Zprávy

  Známe jména 10 Čechů pro turnaj Challenge Tour na Kaskádě

  15. května 2019 – haf

  Jen dva týdny po Prague Golf Challenge, která se konala v minulém týdnu na Zbraslavi, se v tom příštím uskuteční premiérově na brněnské Kaskádě turnaj D+D REAL Czech Challenge. Už nyní na něm má jistotu startu deset český hráčů - 7 profesionálů a 3 amatéři.

 • Filip Mrůzek
  20

  Zprávy

  Známe jména deseti Čechů pro Prague Golf Challenge

  1. května 2019 – pv

  Turnaj Prague Golf Challenge, který se hraje již příští týden na Zbraslavi, se tradičně neobejde bez početného domácího zastoupení, které ozdobí již tak nadupanou startovní listinu. Na prvním ze tří turnajů Challenge Tour pořádaných Relmostem se objeví hned deset českých hráčů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení