• Michal Pospíšil
  11

  Zprávy

  PARÁDA! Na Challenge Tour na Kaskádě dali cut čtyři Češi

  24. května 2019 – haf

  Hned čtyři čeští golfisté si zahrají na D+D REAL Czech Challenge také o víkendu. Cutem na akci Challenge Tour na Kaskádě prošli Filip Mrůzek, Stanislav Matuš, Petr Gál a Michal Pospíšil. Jedná se o vyrovnání druhého největšího počtu Čechů v cutu na Challenge Tour v historii.

 • Filip Mrůzek
  12

  Zprávy

  Mrůzek dal v klidu cut, Gál se málem vyřadil pomalou hrou

  24. května 2019 – pv

  Už po dohrání dopoledních flightů bylo jasné, že Česko bude mít na druhém letošním domácím turnaji Challenge Tour o víkendu minimálně dvojnásobné zastoupení než před dvěma týdny na Zbraslavi, kdy postoupil pouze Stanislav Matuš. Na D+D REAL Challenge na Kaskádě vybojovali cut Filip Mrůzek i Petr Gál.

 • Stanislav Matuš
  13

  Zprávy

  Matuš vykročil za dalším cutem. Večer si dá relax u hokeje

  23. května 2019 – Petr Vlček

  Velice solidně v chladných a větrných podmínkách rozehrál D+D REAL Czech Challenge na Kaskádě Stanislav Matuš. Úvodním kolem v paru, po kterém byl průběžně ve třetí desítce pořadí, si připravil solidní pozici vzhledem k pátečnímu cutu a věří, že ve druhém kole se mu zadaří především na greenech ještě lépe.

 • 12 na Kaskádě
  14

  Bleskovky

  Kaskáda na týden změnila svůj par, kdo vyhraje pivo na rok?

  22. května 2019 – haf

  Nestává se příliš často, aby se na turnajích Challenge Tour hrálo ze žlutých odpališť. Na Kaskádě k tomu v tomto týdnu ale na jedné jamce dojde. Hráčům to ale situaci rozhodně neulehčí, spíše naopak. Ze skórovacího pětiparu se totiž stane těžší čtyyřpar a celkový par hřiště tak byl ponížen z tradičních 72 na 71 ran.

 • Jan Cafourek
  15

  Bleskovky

  Tee timy Čechů a Slováků pro akci Challenge Tour na Kaskádě

  22. května 2019 – haf

  Do druhého letošního českého turnaje Challenge Tour vstoupí už ve čtvrtek 14 českých a dva slovenští golfisté. Už nyní je známé, v kolik a z jakého odpaliště na D+D REAL Czech Challenge na brněnské Kaskádě odstartují. Najděte s námi tee time vašeho favorita!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení