• Czech Challenge
  1

  Zprávy

  Challenge Tour 2020 oznámila kalendář. Nechybí tři turnaje Relmostu

  6. prosince 2019 – pv

  Challenge Tour oznámila svůj kalendář na sezónu 2020. Opět v ní nechybí tři turnaje pořádané Relmostem, dva v Česku na Zbraslavi a na Kaskádě, a jeden na Slovensku na Penati. Pro české fanoušky bude velmi zajímavá, protože hned tři hráči na ní mají uhranou kategorii.

 • Robert MacIntyre
  2

  Zprávy

  Na Kuňce loni nedal cut, teď je Nováčkem roku European Tour

  26. listopadu 2019 – pv

  K velké radosti především skotských fanoušků a médií vyhrál letošní titul Nováček roku na European Tour Robert MacIntyre. 23letý rodák z Obanu tak završil skvostné úvodní dvě sezóny mezi profesionály. Ne všichni se ale nad jeho volbou shodují.

 • Czech Challenge
  3

  Komentáře

  Challenge Tour Brnu sluší

  30. května 2019 – Honza Fait

  Osmý ročník D+D REAL Czech Challenge se fakt povedl. A to i díky tomu, že se poprvé nekonal v Čechách, ale na Moravě. Brněnská Kaskáda vzala turnaj velmi rychle za svůj a bylo to znát všude. A co víc, možná se to odrazilo i do výsledku českých golfistů.

 • PU Drive na Kaskádě
  4

  Bleskovky

  Nejdelší drive napálil na Kaskádě Blanco, má pivo na rok

  27. května 2019 – haf

  Dvanáctka, ze které byl pouze pro minulý týden v rámci Challenge Tour udělám čtyřpar, Španělu Emiliu Cuartero Blancovi příliš radosti nepřinášela. Až do neděle. Předvedl na ní totiž nejdelší drive dne, který skončil na fairwayi, a vyhrál díky tomu zásobu piva na rok.

 • Ross McGowan
  5

  Zprávy

  Na Kuňce Angličan končil pod vrcholem, a tak vyhrál na Kaskádě

  27. května 2019 – haf

  Unikátní sbírku všech medailových umístění z D+D REAL Czech Challenge zkompletoval letos na Kaskádě Angličan Ross McGowan. Pomyslné stříbro a bronz získal v minulosti na Kunětické Hoře, pro "zlato" si došel až letos u Brna. V neděli jasně zvítězil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení