• D+D Real Czech Challenge na Kunětické hoře
  1

  Zprávy

  V Česku se letos budou hrát dva turnaje Challenge Tour

  11. února 2022 – ak

  Jednatřicet turnajů v 18 různých zemích čítá letošní golfový kalendář Challenge Tour. Dva z nich se odehrají i v Česku. Nejprve 2. až 5. 6. D+D Real Czech Challenge na Kunětické hoře a o dva týdny později 16. až 19. června Kaskáda Golf Challenge na brněnské Kaskádě.

 • Gordan Brixi
  2

  Zprávy

  Brixi přestoupil k profíkům, na Kuňce zabojuje o svůj první cut

  3. června 2021 – Honza Fait

  Nejlepším českým hráčem ze čtvrtečních dopoledních flightů byl na D+D REAL Czech Challenge Gordan Brixi. Ten se jako jediný dostal pod par hřiště, a to alespoň o ránu, a jeho výchozí pozice do pátečního boje o cut nebude špatná. Na pátý pokus má šanci.

 • D+D REAL Czech Challenge
  3

  Bleskovky

  Bublina na Kunětické Hoře. Podpora hráčům pouze na dálku

  2. června 2021 – haf

  Pokud jste po roční pauze, kdy se v Česku kvůli pandemii koronaviru COVID-19 nehrály špičkové mužské profesionální turnaje, chtěli v tomto týdnu vyrazit na akci Challenge Tour na Kunětickou Horu, máme pro vás nepříjemnou zprávu. Sice můžete, ale nebude to ono.

 • Czech Challenge
  4

  Zprávy

  Challenge Tour 2020 oznámila kalendář. Nechybí tři turnaje Relmostu

  6. prosince 2019 – pv

  Challenge Tour oznámila svůj kalendář na sezónu 2020. Opět v ní nechybí tři turnaje pořádané Relmostem, dva v Česku na Zbraslavi a na Kaskádě, a jeden na Slovensku na Penati. Pro české fanoušky bude velmi zajímavá, protože hned tři hráči na ní mají uhranou kategorii.

 • Robert MacIntyre
  5

  Zprávy

  Na Kuňce loni nedal cut, teď je Nováčkem roku European Tour

  26. listopadu 2019 – pv

  K velké radosti především skotských fanoušků a médií vyhrál letošní titul Nováček roku na European Tour Robert MacIntyre. 23letý rodák z Obanu tak završil skvostné úvodní dvě sezóny mezi profesionály. Ne všichni se ale nad jeho volbou shodují.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení