Saúdové prý lákali i krásnou Paige. Ukázala jim záda

Paige Spiranac

Zdá se to podivné, že by představitelé LIV Golf lákali do svých řad i někoho takového, jako je instagramová celebrita Paige Spiranac. Ale každému, kdo se podívá na počet jejich fanoušků na sociálních sítích, musí být jasné, že by to byla skvělá investice. Paige by se prý ale se Saúdy nikdy nespojila.

Obvykle Paige ukazuje milionům svých fanoušků na sociálních sítích (má jich nejvíce ve světě golfu) jiné přednosti, kterými, ať už se to někomu líbí nebo ne, poutá ke golfu obrovskou pozornost. Saúdům ale ukázala záda.

V nejnovějším vydání The bunkered Podcastu prohlásila, že by nikdy nechtěla mít cokoliv společného s podnikem vedeným Gregem Normanem, více než štědře financovaným ze saúdskoarabských veřejných zdrojů. Bez ohledu na to, kolik jí bylo nabídnuto peněz.

"Neudělala bych to. Mnoho lidí říká 'Kecáš, je to jen otázka peněz', ale jako bych se nikdy z morálních důvodů nešla na Only Fans, není ani tohle v souladu s tím, co dělám," přirovnala Spiranac LIV Golf ke globálně populárnímu serveru, kde se především ženy za peníze soukromě odhalují svým fanouškům.

"Mohla bych to udělat dnes a pravděpodobně vydělat miliony a miliony dolarů, ale pro mě to není o penězích. Musíte dělat věci z vyšších důvodů. Musíte pro to být zapálení a milovat to, co děláte. Nemůžete dělat věci jen pro peníze," prohlásila Paige, jejíž obrovský počet fanoušků na sociálních sítích pro ni znamená nemalý kapitál.

"Myslím, že pokud si vyděláváte na skromné živobytí, může pro vás být opravdu lákavé tam jít, ale budete šťastní i za pět let? Peníze neznamenají štěstí," řekla bývalá profesionální golfistka, která se dříve pokoušela prorazit i na Ladies European Tour.

"Vím, že se mi to snadno říká, protože po finanční stránce jsem stabilní a budu v pohodě, i když nebudu vydělávat víc. Peníze nikdy nebyl můj hnací motor," prohlásila 29letá influencerka, která také zmínila, že občas stále myslí na návrat k soutěžnímu golfu.

"Někdy, když hraji opravdu dobře, myslím si pak, že na to stále mám, ale nevím, jestli bych byla mentálně dost silná na to hrát zase profesionálně, zvláště na té úrovni, na které tyto ženy hrají," povídala Paige.

"Je to neuvěřitelná úroveň golfu, a i kdybych pracovala nejvíc, jak mohu, tak nevím, jestli bych někdy mohla být v TOP 5 až 10 na světě. A proč pak dělat něco, když se nemůžete dostat na úroveň, na které byste chtěli být," řekla v The bunkered Podcastu.

"S mojí prací v médiích jsem jedničkou v tom, co dělám," pokračovala možná neskromně, ale pravdivě. "Zejména na Instagramu. Takže tam je moje skutečné místo a moje zaměření. Ale nikdy nevíte," dodala Spiranac s tím, že se možná ještě někdy o návrat pokusí.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení