Spilková je na Epson Tour před finále ránu od elitní desítky

Klára Spilková

O své první TOP 10 na Epson Tour v této sezoně zabojuje v sobotu Klára Spilková. Ta je na turnaji Ann Arbor's Road to LPGA po dvou kolech na děleném 11. místě a na elitní desítku tak ztrácí jedinou ránu.

Spilková vstoupila do turnaje parádním kolem za 69 ran (-3), po kterém byla dělená šestá. Ve druhém kole se jí ale v Michiganu už tolik nedařilo a na druhé zámořské lize si nepatrně pohoršila.

Do druhé rundy vstoupila na druhé devítce sedmi pary, po kterých přišlo první bogey dne na sedmnáctce a hned o chvilku později druhé na dvojce.

Dvě ztracené rány si však stále nejlepší česká golfistka vzala zpět velmi rychle, a to díky berdíkům na jamkách tři a čtyři, jenže kolo se jí v paru bohužel dojít nepodařilo.

Další dvě bogey na jamkách sedm a devět znamenaly, že do klubovny přinesla skóre 74 ran (+2) a v leaderboardu si kvůli tomu pohoršila na celkových -1 a dělené 11. místo.

Ve vedení turnaje je po 36 odehraných jamkách Thajka Pavarisa Yoktuan, která má se skóre -9 náskok dvou ran na Finku Kiiru Riihijarvi.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení