Paráda. Lieser zahrál v Belgii i druhé kolo pod par a dal cut

Ondřej Lieser

Ondřej Lieser si zahraje na turnaji Soudal Open v rámci DP World Tour i víkendová kola. Český profesionál zopakoval ve druhém kole stejný výsledek jako v úvodní rundě. Zahrál jednu ránu pod par a s celkovým skóre -2 figuruje po dvou dnech na děleném 40. místě.

Lieser na hřišti Rinkven International GC v Antverpách odehrál po prvním klidném kole s výsledkem -1 to druhé téměř jako přes kopírák. Co se týče skóre, tak naprosto stejné – opět dvě birdie a jediné bogey.

Jen s tím rozdílem, že skóroval i chyboval na jiných jamkách, než v úvodním dějství. Vítěz Challenge Tour z roku 2020 startoval z desáté jamky a tříparové dvanáctce si připsal první birdie.

Na to druhé si musel počkat až na svou druhou devítku. Podruhé skóroval na čtyřparové šestce, vzápětí ale bohužel ztratil na čtyřparové sedmičce. A to i přesto, že byl druhou ranou ze 170 yardů na greenu. Bohužel putt z téměř patnácti metrů skončil ještě necelá dva metry od jamky a český hráč potřeboval nakonec tři putty.

S celkovým skóre -2 ale pošel bez větších problémů cutem a před víkendovými koly dělí 40. místo. Na ty nejlepší přitom neztrácí příliš – na trojici lídrů šest ran, na top 10 čtyři údery.

V čele turnaje se po 36 jamkách na skóre -8 srovnala trojice Matti Schmid, který zahrál nejlepší kolo dne sedm ran pod par, a Angličané Sam Horsfield a Dále Whitnell.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení