Vlčkové se na Epson Tour nepovedl závěr a propadla se

Karolína Vlčková

Při své letošní premiéře na Epson Tour prošla Karolína Vlčková cutem, když byla před finálovým nedělním kolem na nadějné dělené 20. pozici. Tu ale ve finálové rundě neudržela, když zahrála své nejhorší kolo na turnaji a propadla se leaderboardem až do šesté desítky.

Vlčková si letos na svou premiéru na zámořské druholigové Epson Tour počkala až do šestého turnaje. Do sezóny vstoupila na Garden City Charity Classic at Buffalo Dunes v Kansasu, kde loni uhrála dělené 15. místo, svůj nejlepší loňský výsledek na tehdy ještě Symetra Tour.

A k dobrému výsledku měla po roce na stejném místě opět blízko, když zahrála dvě úvodní rundy za  73 a 71 ran a bezpečně prošla cutem. Poslední den byl ale její nejslabší, když zahrála 77 ran (+5) a propadla se o 34 míst na konečné dělené 54. místo.

Den začala nadějně berdíkem hned na jedničce, po kterém se dostala celkově jednu ránu pod par, pak ale zahrála tři bogey na jamkách č. 3, 5 a 6. Na 7 přišlo druhé birdie, na 11 další bogey a poslední birdie dne zaznamenala na 13. V tu chvíli byla stále jen jednu ránu nad par.

Pak ale přišel závěr, ve kterém Vlčková už jen rány přidávala. Nejdříve za dvě bogey na 15 a 17, a na závěr zahrála ještě double bogey na 18.

Konečné výsledky turnaje naleznete zde.

Na LPGA se v neděli dohrál turnaj Palos Verdes Championship v Los Angeles. O jednu ránu ho vyhrála Američanka Marina Alex s celkovým skóre -10. Za ní skončila Korejka Jin Young Ko. O další ránu zpět na děleném 3. místě dohrána Novozélanďanka Lydia Ko a další Američanka Meghan Kang.

Konečné výsledky turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení