Lieser si poranil zápěstí. Nebude hrát na DPWT ve Španělsku

Ondřej Lieser

Ondřej Lieser neprošel minulý týden na DP World Tour ve Španělsku cutem. Před ním bohužel při tréninku uklouzl a poranil si zápěstí, což se na jeho výkonu negativně projevilo. Nebude hrát na následujícím turnaji, který se hraje stejně jako ten předchozí v Katalánsku.

Karavana DP World Tour se z Tarragony přesunula do Girony, kde se tento týden hraje Catalunya Championship. Ale již bez Liesera, který na sociálních sítích uvedl, že hrál minulý týden se zraněným zápěstím.

"Turnaj ISPS Handa Championship pro mě neskončil dobře, protože díky mé nemotornosti se mi podařilo při tréninku nešťastně uklouznout a odneslo to zápěstí," napsal Lieser.

"I přes pomoc lékařů a fyzioterapeuta ruka nebyla v pořádku. Nakonec +6 a MC (minutý cut, pozn.). Zápěstí už mám lepší a tak od zítra začínám zase trénovat. Všem moc děkuji za podporu!," dodal Lieser v příspěvku.

Nejvýše postavený český profesionál ve světovém žebříčku tento týden na DP World Tour hrát nebude, přestože měl původně v plánu odehrát oba po sobě jdoucí turnaje ve Španělsku.

Nefiguruje v seznamu přihlášených hráčů, ve kterém by byl ale hned první pod čarou, což by mu dva dny před startem turnaje dávalo šanci, že se si Catalunya Championship nakonec přeci jen zahraje.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení