Konečně! DJ a Paulina Gretzky jsou oficiálně manželé

Pán a paní Johnsonovi

Trpělivost je rozhodně jednou ze ctností Dustina Johnsona. Trvalo mu téměř deset let, než vyhrál svůj první turnaj od okamžiku, kdy se stal profesionálem. A také mu trvalo téměř deset let, než oficiálně pojal za manželku Paulinu Gretzky, kterou požádal o ruku už v roce 2013.

Pár se dal dohromady už v roce 2013, relativně krátce nato se ve stejném roce oba ještě zasnoubili a 37letý Dustin a 33letá Paulina mají spolu dvě děti – sedmiletého Tatuma a čtyřletého Rivera.

To, že se schyluje k oficiálnímu sňatku, bylo zřejmé především podle zpráv z Instagramu Pauliny Gretzky, dcery slavného hráče hokejové NHL Wayna Gretzkého, na nichž postupně pouštěla informace o přípravách svatby.

Svatební víkend se odehrál v luxusním pětihvězdičkovém letovisku Blackberry Farm ve státe Tennessee. Své ano si dlouholetí snoubenci řekli v sobotu odpoledne při obřadu v elegantním obřím stanu za účasti nejbližší rodiny a přátel páru.

Jen pro dokreslení, ceny pokojů za jednu noc startují na 1045 dolarech a podle webových stránek se vyžaduje u všech pobytů minimum tři noci.

Ještě před před obřadem Paulina zveřejnila několik snímků z příprav svatební tabule, se svou rodinou a přáteli a odtajnila i romantický vzkaz od svého nastávajícího manžela.

Stojí na něm: "Paulino, jsi láskou mého života. Počítám vteřiny, než si tě vezmu. Miluji tě na měsíc a zpátky. Xo, Dustin."

Kdo ale čekal záplavu fotografií a videí ze svatebního obřadu, musel být zklamán. Nic takového se nekonalo. Ostatně, pozvaní hosté museli souhlasit s tím, že své mobily odloží a na obřadu je mít nebudou.

Od soboty tak už pro Dustina Johnsona a Paulinu Gretzky, že jsou pán a paní Johnsonovi.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení