VIDEO: Šampion z Kuňky předvedl úžasný bunker shot přes hlavu

Santiago Tarrio

Jméno Santiago Tarrio pozorným golfovým fanouškům v Česku není neznámé. Španělský profesionál loni po dramatickém play-off vyhrál na Kunětické Hoře už devátý ročník D+D REAL Czech Challenge a následně se posunul o úroveň výš na DP World Tour. A na té o sobě dal vědět v minulém týdnu v Abú Zabí báječným bunker shotem.

Tarrio prožil loni v červnu pohádkový gólfový příběh. Nejprve si na Kuňce připsal své první vítězství na Challenge Tour, aby v následujících dvou týdnech skončil v domácím prostředí nejprve třetí na Challenge de Cádiz a poté si připsal druhý titul na okruhu na Challenge de Espaňa.

Snový červen pak zakončil čtvrtým místem na Open de Bretagne, to ale stále nebylo vše! V červenci skončil pátý na Le Vaudreuil Golf Challenge a čtvrtý na Italian Challenge. To ho katapultovalo na tehdy ještě European Tour, kde hned při druhém startu skončil dělený třetí na Hero Open...

Následně přidal ještě jedno druhé místo v září na Big Green Egg German Challenge a na finále Challenge Tour obsadil 12. příčku. A vyrazil ve 31 letech zkusit definitivně štěstí o úroveň výš už na DP World Tour.

Do její nové sezony vstoupil v listopadu děleným 23. místem na Joburg Open, aby se v novém roce představil poprvé v Abú Zabí. Přestože to po úvodním kole za 70 ran (-2) nebylo ve zbytku turnaje ono (T68), cut z toho byl a hlavně, ve finálovém kole předvedl Tarrio tuhle parádu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení