Proč nebude DeChambeau na Netflixu? Nechci zastínit jiné

Bryson DeChambeau

PGA Tour a streamovací platforma Netflix minulý týden oznámily, že vzniká dokumentární seriál o PGA Tour. Účast v něm potvrdila řada velkých hvězd, které budou filmaři bedlivě sledovat na hřišti i v zákulisí. Jedním z mála velkých jmen, které v seznamu chybí, je však Bryson DeChambeau.

A to je trochu překvapivé vzhledem k tomu, jak často a nahlas o sobě osvalený ranař dává vědět. Na virtuální tiskové konferenci před turnajem Saudi International však DeChambeau vysvětlil, proč účast v dokumentu, která nejen fanouškům golfu slibuje skvělou podívanou, odmítl.

"Je v tom spousta faktorů," řekl novinářům. "Za prvé na stole nebyla žádná dohoda, kterou bych pro mě považoval za velmi dobrou. Miluji Netflix, skvěle se u něj bavím, ale pro tuto chvíli to pro mě nebylo to pravé," uvedl DeChambeau.

Ten je prý v poslední době zaneprázdněn svou vlastní společnost Regecy, která mu vytváří obsah na sociální sítě a Youtube. DeChambeau je také hodně aktivní na Instagramu, kde má jíž téměř 850 tisíc sledujících.

"Dostávají hodně dobrý a podrobný vhled do mého života. Pouštět lidi ještě blíže a ve větším počtu už vlastně ani nejde, vzhledem k tomu, co všechno o sobě dávám ven. Bylo by to pro mě bylo příliš invazivní. Víc už ani nechci, protože mám i svůj vlastní život mimo," povídal vítěz US Open z roku 2020.

"Bude tam spousta skvělých lidí. Kdybych tam měl být já, ano, bylo by to skvělé se tam vidět, ale je tam spousta zajímavějších příběhů. Máte tam Harryho Higgse a řadu dalších," řekl DeChambeau ke jménům, na které se Netflix zaměří.

"Nechci jim brát světlo, protože mají potenciál růst způsobem, který pro ně bude jedinečný. V tomto ohledu to pro ně bude mnohem prospěšnější, než pro mě," dodala aktuální světová devítka.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení