Golfový "baby boom" pokračuje. Kaymer má syna Sama

Martin Kaymer a Irene Scholz

Další ze špičkových světových golfistů se stal novopečeným otcem. Stal se jím německý golfista Martin Kaymer. Sedmatřicetiletý vítěz dvou majorů a jeho partnerka Irene Scholz na sociálních sítích oznámili, že se jim narodil chlapec a dostal jméno Sam.

"V životě zažíváte dobré a ne tak docela dobré okamžiky, ale tohle, tohle je jeden z momentů, který je jen těžko popsatelný. Neuvěřitelná matka přivedla na svět neuvěřitelné dítě. Našeho syna Sama Kaymera," sdílel radostnou zprávu na Instagramu samotný Kaymer.

Jejich syn se narodil v Německu, v Düsseldorfu, odkud oba pocházejí. Kaymer ale už prozradil, že se celá nová rodina za nějaký čas přestěhuje na Floridu, kde hodlají žít.

Odtud také bude vyrážet na turnaje PGA Tour  DP World Tour, ale ze všeho nejdřív si plánuje udělat, jak už dříve oznámil, tří měsíčné „otcovskou dovolenou“. První turnaje by měl hrát až v březnu.

Pro 37letého Němce, který v roce 2010 vyhrál svůj první major na PGA Championship a druhé vítězství na majoru přidal na US Open o čtyři roky později, může být narození syna novou motivací. Loni se mu příliš nedařilo – na DP World Tour se jen dvakrát umístil v top 10.

Ve světovém golfu rozšířil počet novopečených otců a shodou okolností i oni dali svému synovi jméno Sam. Stejně jako loni v listopadu Jordan Spieth a jeho žena Annie. Ti vybrali pro svého syna jméno Sammy.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení