Golfová přestřelka na Twitteru. Profíci na PGA Tour pálili ostrými

Grayson Murray

Kevin Na se na Sony Open zatím rozhodně nenudí. Ve čtvrtek se blýskl senzačním prvním kolem za 61 ran (-9), v pátek pak sice zahrál o deset ran hůře, ale přesto o sobě dal vědět. To když si nenechal líbit navážení Graysona Murrayho na Twitteru. A sám pálil ostrými.

Američan Na působí dlouhodobě na řadu golfistů ale i golfových fanoušků jako liška na loveckého psa. Jen ho spatří, už mají potřebu vyrazit na hon, i když v tomto případě pouze internetový. Tak jako v pátek Murray.

Ten zareagoval na tweet reportérky Chantel McCabe, která na sociální síť napsala "chození Kevina Na během puttování nezevšední". Murray na to zareagoval rýpnutím si do lídra po 1. kole s ohledem na jeho pomalou hru. "Tři minuty Kevina Na na puttování zevšední," napsal na Twitter.

A Kevin Na se chytnul. Ale vytrhnul Murrymu prut z ruky.

"Tvoje minutí cutů zevšední," držel se Kevin Na fráze "getting old", která se táhla celým vláknem vznikajícího požáru na Twitteru.

Murray se ještě následně snažil z celé situace vyjít jako vítěz, ale moc se mu to nedařilo. Svou první reakci "Hahaha, miluji toho malého chlápka. Nikdy by mi to neřekl do očí" dokonce po chvíli smazal.

A tak na Twitteru zůstala pouze ta druhá: "Kdyby tě penalizovali, jak by sis zasloužil za pomalou hru, tak bys nikdy také žádný cut nedal."

Murray sice nehrál na PGA Tour od loňského července (léčí si problémy s úzkostí), ale fakt je takový, že na PGA Tour dal cut naposledy koncem loňského března na Corales Puntacana Resort & Club Championship a v minulé sezoně prošel cutem jen na pěti z 21 odehraných turnajů. Ve světovém žebříčku mu pak patří 646. místo, Kevin Na je na 27. příčce.

Suma sumárum, Kevin Na – Grayson Murray 1:0.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení