Zloděj ukradl v Berouně vybavení za 120 tisíc. Policie žádá o pomoc

Zloděj v Berouně

Poslední den roku 2021 nebyl šťastný pro berounské sportovní centrum Eden, kam se v pracovní době vloupal neznámý zloděj a odnesl si golfové vybavení za 120 tisíc korun. Zachytila ho však bezpečnostní kamera, jejíž záběry Policie ČR zveřejnila a prosí veřejnost o pomoc při pátrání.

Zloděj podnikl svou akci v pátek 31. prosince mezi 9:15 až 16:30 hodin. Policie uveřejnila záběry bezpečnostní kamery, kde je zloděj zachycen a žádá o pomoc.

"Dosavadního šetření zatím ukázalo, že pachatel vešel v otevírací době do sportovního centra, kde následně přešel k plechovým dveřím vedoucím do skladu. Do dveří kopal, až se mu je podařilo otevřít. Posléze ze skladních prostor odcizil vybavení na golf, které obsahovalo bagy, hole a měřící techniku,“ uvedla mluvčí policie Michaela Richterová.

"Prosíme všechny občany, kteří muže na záznamu poznávají a mohli by nám pomoct s jeho ztotožněním, aby veškeré informace k jeho osobě sdělili na bezplatné lince tísňového volání 158,“ uvedla mluvčí.

V případě dopadení hrozí zloději až několik let vězení. "Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to poškození cizí věci a krádeže. Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětím svobody na jeden rok až pět let," dodala Richterová.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení