Tréninkový plán Tigera Woodse? Dřina a tvrdá práce

Tiger Woods

Jak vypadá denní tréninkový plány Tigera Woodse? Stručně řečeno, docela slušná dřina. Každodenní tréninkový rozvrh vítěze patnácti majorů je hodně náročný a potvrzuje, jak tvrdě pracuje. A také je důkazem toho, proč byl v minulosti na golfové scéně tak dominantní.

Celá desetiletí kolovaly zvěsti o tom, jak tvrdě Woods pracoval na tom, aby neustále zdokonaloval své golfové umění a posunoval ho ještě o další úrovně výš.

Potvrdil to i jeho bývalý kouč Butch Harmon, který prozradil, že mezi jeho svěřenci byl během let pouze jediný, kdo trénoval a pracoval ještě tvrději než Tiger, a tím byl Greg Norman.

Golfista s přezdívkou Velký bílý žralok vyhrál na PGA Tour dvacetkrát a dvakrát triumfoval na The Open. Pro srovnání, Woods vyhrál 82 turnajů PGA Tour a patnáct majorů, z toho třikrát na The Open.

Woods nedávno prozradil, že poté, co dokázal po třech týdnech po těžké únorové autohavárii poprvé vstát z nemocničního lůžka a postavit se na nohy, už neměl žádný den volno. Každý den dřel a pracoval na tom, aby se dostal na úroveň, na níž byl v únoru 2021 před osudnou bouračkou.

Nedávno si zahrál se svým synem Charliem na exhibičním turnaji PNC Championship a bylo zřejmé, že do nejlepší formy a kondice mu ještě hodně schází, ale to nic nemění na tom, že na svém návratu tvrdě pracuje.

Ostatně, podívejte se na jeho denní tréninkový plán…

V době, kdy byl ještě Woods zdravotně v pořádku, se říkalo, že ve dnech, kdy hraje turnaje, vstává už ve čtyři hodiny ráno, aby se protáhl, ještě předtím, než vyrazí do posilovny.

Jeho současný každodenní tréninkový režim jen potvrzuje to, jak tvrdě musíte pracovat, když chcete být ve svém sportu tím nejlepším.

I tak je zřejmé, že si Woods ještě nějaký čas na PGA Tour nezahraje. Sám prozradil, že jeho touhou je hrát na letošním 150. The Open v St. Andrews, zatímco dubnové Masters je pro Woodse, který na konci právě skončeného roku oslavil 46. narozeniny, nejspíš ještě příliš brzy.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení