Woods se synem dělí páté místo, září Johnové Dalyové

Tiger Woods a Charlie Woods

Po prvním kole letošního PNC Championship je na tom nejlépe rodinný klan Cinků, který se skóre -13 vede. Jen ránu na ně ztrácí John Daly se svým synem Johnem II. a tým Justina Thomase. Tiger Woods se svým synem Charliem dělí se skóre -10 páté místo.

Tradiční spíše exhibiční turnaj na PGA Tour Champions každoročně zakončuje golfový rok a jeho hlavním cílem je bavit. A to jak hráče přímo na místě, kterým je Orlando na Floridě, tak golfové fanoušky.

Obojí se mu letos opět daří.

Ve vedení jsou po prvním kole, které bylo hráno formátem Texas scramble, Stewart a Reagan Cinkové. Jedinou ránu na ně ztrácejí John Daly se svým synem Johnem II. a Justin Thomas s otcem Mikem.

Největší pozornost ale samozřejmě poutají Tiger Woods se svým 12letým synem Charliem. Tiger, kterému hrozila amputace nohy, hraje poprvé od deset měsíců staré autonehody soutěžní turnaj, a i když jsou na něm dlouhá pauza a těžká nehoda patrné, tu a tam ukáže své staré já.

"Byly tam dvě dobré rány, možná tři, které skutečně letěly tam kam jsem chtěl," přiznal po dohrání Woods, který ale moc dobře ví, že jde o víc než výsledek: "Hrozně moc jsme si to na hřišti užili."

A jaké rány udělaly Woodsovi v sobotu největší radost? Jeho highlightem dne byla 4-železo ze 200 metrů na green pětiparové čtyřky, která skončila dva a půl metru za jamkou. Dále byl spokojený s trefeným železem do greenu pětiparové čtrnáctce a 7-železem na tříparové sedmnáctce.

Co ho naopak trochu trápí? "Nemám výdrž. Moc jsem toho zatím nenahrál. Bylo to únavné, byl to pomalý den. Pokud ještě někdy chci hrát na okruhu, musím získat výdrž. Musím odehrát tisíce míčů, abych ji získal zpět. Nějaký čas to zabere," ví moc dobře Tiger Woods.

Jen o ránu hůře než Woodsovi jsou na tom na Floridě Kordovi, které reprezentují Nelly s tátou Petrem. V neděli je na programu finálové kolo.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení