VIDEO: Jako malá holka! Nelly Korda žádala Woodse o foto

Nelly Korda

Je aktuální světovou golfovou jedničkou, na LPGA vyhrála ve svých 23 letech už deset turnajů a je major šampionkou. Přesto i pro Nelly Kordu je získání fotky s Tigerem Woodsem něco nadpozemského. Během prvního kola PNC Championship si jednu takovou udělala.

Tiger Woods je na takové situace zvyklý. Zrovna se připravoval na první kolo, když ho jedna z jeho velkých fanynek požádala o společnou fotografii. Byl zde ale malý rozdíl oproti podobným událostem z minulosti. Tentokrát tou fanynkou byla světová golfová jednička.

"Ahoj, Tiger. Napadlo mě, jestli bych se s tebou nemohla vyfotit," soukala ze sebe lehce nesměle nejlepší golfistka světa, která na turnaji startuje po boku svého otce, české tenisové legendy Petra Kordy.

"Nelly. Jasně. Máš to mít. Dohodnuto," zareagoval okamžitě Tiger Woods, který si jenom nasadil hodinky na ruku a pak se hned vyfotil nejen s Nelly, ale také s jejím otcem a bratrem Sebastianem.

Mladší ze sester Kordových ještě své přání stihla omluvit: "Nechtěla bych tě nyní nějak obtěžovat, ale já vážně chci tu fotku." Kouzelné. Naprosto kouzelné, co přítomnost Tigera Woodse dokáže udělat i s aktuální nejlepší hráčkou světa, která jinak sama rozdává autogramy po stovkách. 

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení