Tak přece! Woods se vrátí ještě letos. Zahraje si proti Kordovým

Tiger Woods a jeho syn Charlie

Konec spekulacím. Tiger Woods se vrátí k soutěžnímu golfu ještě letos, když potvrdil start na PNC Championship v The Ritz-Carlton Golf Cubu v Orlandu na Floridě 18. - 19. prosince. Turnaje rodinných týmů se stejně jako loni zúčastní se svým synem Charliem.

36jamkový scramble dvoučlenných týmů je Tigerovým prvním turnajem jakéhokoliv druhu a formátu od loňského PNC Championship a přichází necelých 10 měsíců poté, co Woods utrpěl vážná zranění pravé nohy při autonehodě 24. února nedaleko Los Angeles.

Woods byl minulý týden během svého turnaje Hero World Challenge na Bahamách vídán při tréninku a na tiskové konferenci v Albany uvedl, že se, byť v omezené míře, hodlá vrátit k soutěžnímu golfu.

Zároveň pro něj a syna Charliho drželi organizátoři PNC Championship místo v turnaji, a tak fanoušci doufali, že Woodse uvidí hrát ještě letos. A nakonec se dočkali, a vůbec nevadí, že to bude více méně na exhibičním podniku v kalendáři PGA Tour Champions.

"Ačkoliv to byl dlouhý a náročný rok, jsem velmi nadšený, že ho můžu uzavřít soutěžně na PNC Championship se svým synem Charliem. Budu hrát jako táta a nemůžu být více nadšený a hrdý," uvedl Woods v tiskové zprávě turnaje.

Nadšení budou jistě i soupeři, kteří si tak budou moci zahrát na jednou turnaji s Tigerem Woodsem. Patři mezi ně i česká tenisová legenda Petr Korda, který se představí poprvé na akci takového formátu jako hráč po boku své dcery Nelly, ženské světové golfové jedničky.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení