VIDEO: Více než tisíc slov. Woods ukázal plný švih

Tiger Woods

Po měsících mlčení od únorové vážné autonehody je nyní Tiger Woods opět v centru pozornosti. I ty nejpozitivnější zprávy, které pustil do světa, však nenahradí vidět ho naplno švihat holí. Přípravu na svůj návrat nešidí ani jako hostitel na svém turnaji Hero World Challenge.

V posledních několika dnech nám Tiger dopřává doslova smršť aktualizací svého stavu. Začalo to třívteřinovým videem, které způsobilo na sociálních sítích senzaci. Pokračovalo to exkluzivním rozhovorem pro zámořský Golf Digest a následně první tiskovou konferencí na Bahamách.

A nyní konečně přichází i video jeho plného švihu, které ve čtvrtek na svých sociálních sítích zveřejnila PGA Tour. Během několika hodin od zveřejnění se jeho sledovanost na Twitteru počítala v milionech.

Soudě podle tohoto videa je k neuvěření, že je to jen devět měsíců, co Woodse vytáhli z jeho luxusního SUV a následně byla ve hře dokonce i amputace nohy.

Až se nechce věřit, že i přes svá opatrná vyjádření Tiger nemá stanovený horizont svého návratu, ke kterému se upíná a že start na na 150. The Open v St. Andrevs v červenci příštího roku je jen jeho zbožným přáním.

Pozornému oku neunikne, že Woods na videu švihá fairwayovým dřevem, ale o buggynu má opřený i driver, několik želez a wedge. A k tomu velký koš míčů. Škála holí, se kterými trénuje, je tak již podle všeho kompletní. Z paží a horní části těla je navíc zřejmé, že nezahálí ani v posilovně.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení