Golfový svět nadšeně reaguje na Tigerovy tři vteřiny

Phil  Mickelson a Tiger Woods

Dalo se to čekat. Jedno kratičké video a golfový svět volá sláva, a to včetně špičkových hráčů, kteří s nadšením shlédli třívteřinový příspěvek Tigera Woodse na Twitteru, jak odpaluje míčky.

Justin Thomas, který je z mladší generace hráčů Tigerovi asi nejblíže, nejprve v neděli ráno pochvalně komentoval vášeň Roryho McIlroye, který si po nepovedeném závěru finále European Tour v Dubaji roztrhl tričko. "Tohle miluju," napsal.

Jen o minutu později po shlédnutí nejnovějšího Tigerova videa však nadšeně dodal: "Myslím, že tohle ale miluji víc."

Thomas nebyl zdaleka jediným známým golfistou, který reagoval. Jak se video rychle šířilo světem, přidávali se další a další hráči napumpovaní nadšením z toho, co právě viděli v třívteřinovém videu doprovázeným pouhými dvěma slovy "Dělám pokroky."

Jako například člen letošního vítězného týmu Spojených států v Ryder Cupu Tony Finau, který si dělal legraci z toho, že tím Tiger právě získal první místo v letos zavedeném Bonusovém hráčském programu

O tom, že Woods vyhraje a shrábne osm milionů dolarů, nepochybuje ani Colt Knost. "Takže PGA Tour, potřebujeme už jenom vědět, kdo skončí na druhém až desátém místě. Užij si osm milionů, Tigře."

Nebo Woodsův někdejší velký soupeř Phil Mickelson. Ten se stal letos na PGA Championship nejstarším vítězem majoru v historii. "Vím, že mi chce ten rekord vzít a být sám tím nejstarším šampionem. Řeknu je tohle. UDĚLEJ TO," napsal.

Americká hvězda Christina Kim napsala na Twitter dokonce 70krát zkráceně "Ó, můj Bože."

Max Homa celkem trefně předpokládal, jak se Tiger se svým týmem nejspíš nasmáli předtím, než pustili video do světa s tušením, jakou senzaci způsobí.

Ale nadšení přišlo i z Evropy. Dán Thomas Bjorn, kapitán posledních evropských vítězů Ryder Cupu z roku 2018 dokonce napsal, že je to ta nejlepší věc, kterou za dlouhou dobu viděl.

Za dva dny už mělo video 7,2 miliony shlédnutí. A musí to být významný moment i pro Woodse, který po těžké autonehodě z kraje roku o svém stavu téměř neinformoval. Teď ale vyslal do světa krátkou, ale jasnou zprávu, že opět začal bojovat o návrat. Proto je nadšení pochopitelné.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení