Koepka se upsal Japoncům. S čím půjde na DeChambeaua?

Brooks Koepka

Jednou z největších golfových hvězd, která dosud neměla podepsanou smlouvu s výrobcem vybavení, byl Brooks Koepka. Velkou rybu teď ulovila japonská společnost, pod kterou patří značky Srixon a Cleveland Golf. Jak teď bude vypadat bag čtyřnásobného major šampiona?

Koepka v něm bude mít dřeva a železa Srixon, wedge Cleveland, míčky Srixon a to vše bude nosit ve Srixon Staff Bagu. Američan neměl smlouvu s žádným výrobcem od konce Nike v branži v roce 2016. Nyní tak podepsal se značkami, které podle něj nejlépe vyhovují jeho hře.

"Jsem hodně nadšený, že se můžu připojit ke svým kamarádům Shanu Lowrymu, Graemu McDowellovi a Hidekimu Matsuyamovi jako člen týmu Srixon and Cleveland Golf Tour," uvedl Koepka k podpisu smlouvy.

"Posledních několik let jsem byl volným agentem, takže bude opět zábava být denně zapojen do společnosti a přispívat k vývoji vybavení. Železa ZX7 jsem začal používat v lednu a jsou ta nejlepší, se kterými jsem na Tour hrál. Těším se na zahájení partnerství tento týden v Las Vegas," dodal.

To jsou při podpisu podobných smluv obvyklé věty, nicméně u golfistů úzkostlivě lpících na svém vybavení to většinou nebývají jen prázdné marketingové floskule.

Koepka s železy ZX7 v bagu vyhrál v loňské sezóně jeden turnaj. Víc mu nedovolilo především zranění zápěstí, s jehož následky se potýká do teď. Nicméně doufá, že se brzy opět zařadí mezi nejlepší hráče světa.

Zatím se mu v nové sezóně na PGA Tour nedaří. Teď má ale před sebou třaskavý The Match v Las Vegas, kde jeho soupeřem v exhibičním klání nebude nikdo jiný, než Bryson DeChambeau. Ten už si do něj za jeho aktuální formu formu opět rýpnul.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení