DeChambeau zase rýpe do Koepky. Thomas ho parádně setřel

Justin Thomas, Brooks Koepka a Bryson DeChambeau

S blížícím se soubojem The Match mezi Brooksem Koepkou a Brysonem DeChambeauem opět začíná ožívat jejich vzájemná rivalita, která po Ryder Cupu utichla. Válečnou sekeru nevykopal nikdo jiný než DeChambeau. Když si však rýpnul i do Justina Thomase, pořádně to od něj schytal.

Pokud Koepka odpoví, dá se předpokládat, že vzájemné šťouchance s DeChambeauem se ponesou již v uvolněnější atmosféře. Přeci jen to, co se mezi nimi odehrávalo hlavně v tomto roce, bylo často za hranou.

Ale jak se bude stále více přibližovat The Match, nějaké to rýpnutí můžeme očekávat. Ostatně reklama vzájemnému souboji na konci listopadu se sama neudělá. Není překvapením, že jako první začal opět DeChambeau, který pošťouchnul Koepku za jeho aktuální špatnou formu.

DeChambeau v docela vtipné koláži, ve které použil proslulý "otrávený" screenshot Koepky z rozhovoru, který sám narušil, poukázal na to, že jeho rival už dvakrát po sobě neprošel cutem. "Vypadá to, že Brooks Koepka je na The Match připraven," napsal k příspěvku na Twitteru.

To Justin Thomas ukázal svým 1,2 milionům fanouškům na Instagramu, jak se v posilovně připravuje na následující sezónu a poodhalil i něco ze své kuchyně. A to že necvičí zdaleka jenom na sílu, ale i hlavně proto, aby se vyhnul zraněním.

Jednostranně na sílu zaměřený DeChambeau mu pod video napsal, jestli už je rychlost jeho hole aspoň 180 mil za hodinu. A to neměl dělat, protože Thomas si ho svou odpovědí namazal na chleba.

"Občas ano, ale strávil jsem hodně času se svou krátkou hrou. Měl bys to taky někdy zkusit," setřel Thomas provokujícího DeChambeaua.

Na co narážel je jasné. Zatímco DeChambeau patři mezi vyhlášené bombery a v posilovně neustále pracuje na tom, aby jeho míček létal z týčka dál a dál, s jeho krátkou hrou už to tak slavné není. Naopak Thomas je v ní mistr.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení